Hiçbir şey yapmıyorum

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Hİçbİr şey ne yapıyorum ne zevk alıyorum. Canım çok sıkkın. Dışarıya çıkıp gezmek İstesem, gİdebİleceğİm ne bİr arkadaşım ne de bİr sevgİlİm var. O yüzden sosyallİkten uzaklaşmış durumdayım. PC var elİmde bİr tane. Yazılım okumak İstİyorum fakat matematİğİm de kötü düzeltebİleceğİmİ de sanmıyorum. Oyun oynamak İstesem PC kaldırmıyor. Ne gİrsem kasıyor. Sanalda uzun süredİr olan arkadaşlıklarım var. Hepsİnde RTX ekran kartları falan var. Gİrİp her oyunu bİrlİkte rahat oynuyorlar. Ben İse boş teneke gİbİ kaldım. Sadece fİlm falan İzlİyorum. Bİr bİlgİsayar var aklımda o da 16k. Aİlemİn almaya durumu da yetmez. Var mı benİm gİbİ olan başka bİrİsİ? Gerçekten çok bozuk moralİm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer durumdayım, ne yapacağımı bilmiyorum senin gibi. Ben müziğe başladım sen de aklında ki hayale başla derim. Bir yerden başlamak gerek.

Bende aynı durumdayım ailem dışında dışarı çıkabileceğim konuşabileceğim hiç arkadaşım yok. @569801 hocamın dediği gibi eğer müziğe ilgi duyuyorsanız başlamanızı öneririm.

Kitap okumalısın. Vaktimin çoğunu kitap okuyarak geçiriyorum, serisi olan kitaplara başlayabilirsin, bana göre dışarı çıkıp arkadaşlarla gezmek vs gereksizlikten başka bir şey değil, okul ve ev dışında bir şey yapmıyorum iyi bilgisayarım var ama oyun oynamıyorum çünkü oyun oynamakta bunalmış ruhu kamçılamaktan başka bir işe yaramıyor o yüzden e-ticaret ile uğraşabilirsin, yaşadıklarını yazıya dökebilirsin ileride bir bakmışsın onlarca sayfalık anıların olmuş onları okursun, kendi ruhuna iyi gelen aktiviteleri bul ve onları yap, yaşam herkese göre farklıdır, RTX bilgisayarlarla sabahlara kadar oyunlara giren arkadaş grupları ya da her hafta sonu dışarıda sinema, kafe yapan arkadaş grupları, bunlar yaşamak için zorunlu olan aktiviteler değil, onlar bunları neden yapıyor çünkü kendilerini iyi hissettikleri için, hayatın kurallarında önceden belirlenmiş aktiviteler yoktur, tamamiyle kendin belirlersin onları. Umarım buraya kadar okursun. :D

Bunları arada bir yapmalısın tabii çünkü sürekli evde tek başına yaşamak belli bir süre sonra ağır gelebilir bununda sonu deprasyon vs. o yüzden arkadaş edinmeye çalışmalısın.

Geri
Yukarı