Hiçbir şey yolunda gitmiyor

Ki'nin kullanımından yenilen ban. :)

İşte sorunda bu zaten ben takmazdım sonuçta benim suçum değil laptopun böyle olması ama sorun ailem işte keşke kendim gönderebilsem kendim arayabilsem ama ben ne yapabilirimki anlamıyor ailem işte hemen şiddet tersleme çok büyütüyorlar. Teşekkür ederim bu arada ve 15 gün içinde iade edebiliyoruz ve iade almazlarsa diye de korkuyorum çünkü çok şanssız ve bahtsızım.
Bence bu parti yaşlılar ile ayakta yaşlılar takım tutar gibi oy veriyor her sene bu son senelerde millet akıllandı zaten bu son.

Akıllanmadılar dini kullanarak ve 10 icraat yapacağına 1 icraat yapıp 9 kere insanların gözüne sokarak 72 yaşındaki hatçe teyzenin oyunu alıp iktidarda kalıyorlar.

Topladığın sistem benim emektardan kaç kat güçlü. Bir de böyle düşün. Bence yine de şanslısın. En azından sistem toplayabilmişsin. Bak, burada kaç kişi hevesleniyor.

Bu arada senin sorunun RAM. Yanına bir 8 GB RAM daha al. Droplar çozulecektir. Hatta sana şöyle soyluyeyim: PUBG'de 8 GB RAM'le kasan bilgisayara bir 8 daha taktık. Tak, sorun çözuldu.

Diyabetin için Allah şifa versin diyeyim. Kolay değil fakat sen yine de pozitif düşün.

Topladığın sistem benim emektardan kaç kat güçlü. Bir de böyle düşün. Bence yine de şanslısın. En azından sistem toplayabilmişsin. Bak, burada kaç kişi hevesleniyor.

Bu arada senin sorunun RAM. Yanına bir 8 GB RAM daha al. Droplar çozulecektir. Hatta sana şöyle soyluyeyim: PUBG'de 8 GB RAM'le kasan bilgisayara bir 8 daha taktık. Tak, sorun çözuldu.

Diyabetin için Allah şifa versin diyeyim. Kolay değil fakat sen yine de pozitif düşün.

Benim eski bilgisayarımda 18 senelikti zaten. CS 1.6 30 FPS açıyordu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı