Hiçbir şeyim yolunda gitmiyor

Yer
Şehr-i Stanbul
Daha fazla  
Ne yapsam ters bir şey oluyor sabrediyorum ama artık zor gelmeye başladı. Hiçbir şey yapasım gelmedi ters gelişi yüzünden, bir şey planlasak aksilik çıkıyor arkadaş gelemiyor ama hep böyle oluyor. İçimi dökmek istedim ne desem bilemiyorum.

Ne yapsam ters bir şey oluyor sabrediyorum ama artık zor gelmeye başladı. Hiçbir şey yapasım gelmedi ters gelişi yüzünden, bir şey planlasak aksilik çıkıyor arkadaş gelemiyor ama hep böyle oluyor. İçimi dökmek istedim ne desem bilemiyorum.
Oyun oynayın hocam stresinizi atar moralinizi düzeltirsiniz. İyi olduğunuz FPS oyunu veya Savaş içermeyen eğlence oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca burda içinizi dökmek istediğiniz şeyleride konuşabilirsiniz :)

Bak hayatta her zaman her şey yolunda gitmez insanlar hep yanında olacak diye bir şeyde yok tek başına yaşamayı eğlenmeyide öğrenmelisin başka bir hobi edin spor vs.

Vallahi sana söyleyecek söz bulamıyorum çünkü ben de bu haldeyim. Hangi işe girsem son saniye bir terslik çıkıyor. Olmaz dediğim şeyler oluyor. Hayat bu. Ama alışıyorsun. Ters gitmelere de alışıyorsun. Sonra da bunalıma falan girersin. Ondan sonra da bazı şeylerin yolunda gitmeye başladığını görürsün. Hayatın %98'i başarısızlıklarla dolu, sadece biraz daha sabır. Zor tabii ama yapacak bir şey yok. Ya sabredeceksin, ya da kendini başka şeylerle oyalayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı