Hiçbir şeyden zevk alamamak

Hocam lise bitirirsiniz notlarınız iyimiş zaten alt yapı vardır sizde kafaya takmayın lise bittiğinde istediğiniz meslek için uğraşın ve çaba sarf edin bazen bıkmak ve usanmak lazım bazı şeyleri kazanmak ve sahip olmak için bu geçici durum geçecektir dışarı çıkın 4 saat izin var gezin biraz kafa dinleyin iyi gelecektir.
Hocam 4 saat izin var ama gezemiyorum ki işte. Küçük bir ilçede oturuyorum, her yer kapalı. Zaten derslerim bazen 3 de bitiyor bazen 4 de başlıyor. Arkadaşlarımı çağırıyorum dışarı da gelmiyorlar, kendi başıma da dışarı çıkmak sıktı artık.

Hocam mesela programlama öğrenmek istiyorum, ancak sınavlar yaklaştığı için stres yaptım ve öğrenemiyorum.
Oyun oynamayı aşırı seviyordum. Artık hiç oynamak istemiyorum. Bende zevk almıyorum. Hemde hiçbirşeyden. Kendim odamda bilgisayardan çizgi film izleyince iyi oluyor. Stersi alıyor. Sevdiğin şeyleri izle.

Oyun oynamayı aşırı seviyordum. Artık hiç oynamak istemiyorum. Bende zevk almıyorum. Hemde hiçbirşeyden. Kendim odamda bilgisayardan çizgi film izleyince iyi oluyor. Stersi alıyor. Sevdiğin şeyleri izle.
Hocam ben çok fazla film ve ya dizi sevmem, izlediğim dizi yok ve hemen hemen hiç film de izlemedim. O yüzden sevdiğim bir dizi ve ya film de yok izleyebileceğim. Ve onlara ayıracak vaktim de yok denecek kadar az. Pazartesi, salı ve cuma günleri sabah 8 den 3 e kadar dersim var, salı ve perşembe günleri de 4 den akşam 9 a kadar. Kalan vakitlerde de ya dışarı çıkabiliyorum ya da ders çalışıyorum.
Ne dinliyorsunuz hocam? Bir şeyler önereyim size.
Rap tarzı müzikleri seviyorum.

Hocam başınızı sokacak bir eviniz varsa ve odanız da varsa şükretmek gerekir çünkü benim odam yok doğru dürüst evim de yok ama şükrediyorum çünkü başımı sokacak yerim var hayattan bıkıyorum ama aklıma istediğim hayallerim gelince geçiyor size önerim istediğiniz yolda ilerleyin.

Hocam başınızı sokacak bir eviniz varsa ve odanız da varsa şükretmek gerekir çünkü benim odam yok doğru dürüst evim de yok ama şükrediyorum çünkü başımı sokacak yerim var hayattan bıkıyorum ama aklıma istediğim hayallerim gelince geçiyor size önerim istediğiniz yolda ilerleyin.
Hocam Allah'a şükür evimiz var, odam da var. Ancak bunaldım artık her şeyden, oyuna girmek istiyorum bilgisayar açmıyor, açsa bile kastırıyor. Oyunlardan bile zevk almıyorum.

Arkadaşlar merhaba. 16 yaşındayım ve lise öğrencisiyim. Son 1 aydır hiçbir şeyden zevk almamaya başladım. Ne oyun oynarken ne sevdiğim bir işi yaparken, ne biriyle görüşürken, ne sohbet ederken ne ders dinlerken. Hiçbir şeyden zevk almamaya başladım. Sebebi ne olabilir, neden böyle olabilir?
Daha yolun başındasın hele bir dur. Zamanla geçecek hepsi. Şu an yaşadığın karamsarlıkta pandeminin etkisi büyük.

Geri
Yukarı