Hiçbir şeyi unutmamak

Wostid Reis

Decipat
Arkadaşlar gerçekten hiçbir şeyi neredeyse hiç unutmuyorum. İlkokul anları hatta 3 ve 4 yaşındaki yaşadıklarımı bile hatırlıyorum. Yani önemli olaylar değil önemsiz olay olsa bile her şeyi hatırlıyorum. Benim için bir sıkıntısı yok ama normal mi böyle bir durum?

Ne guzel ıste hafızanız kuvvetlı bende aynı sekılım yıllar once denen cumleyı bıle hatırlarım.

Arkadaşlar gerçekten hiçbir şeyi neredeyse hiç unutmuyorum. İlkokul anları hatta 3 ve 4 yaşındaki yaşadıklarımı bile hatırlıyorum. Yani önemli olaylar değil önemsiz olay olsa bile her şeyi hatırlıyorum. Benim için bir sıkıntısı yok ama normal mi böyle bir durum?

Hocam aynısı bana da oluyor hayatı yaşamaya bakın.

Yanlış olmasın ama nerede duyduğumu bilmemekle böyle bir hastalık tarzı bir şey var gibi hatırlıyorum bir araştırın ama dediğim gibi rüyamda görüp gerçek sanmışta olabilirim :D

Geri
Yukarı