High Power 600W +80 Bronze Eco vs Cooler Master Master MWE 550W +80

Belki fazla konu açıp benzer şeyleri soruyorum fakat çok emin olamıyorum o yüzden oluyor. Konuya gelecek olursak. Dün açtığım konu sonunda MSI Mag Forge 100M kasa aldım. Şimdi bu kasaya bir de PSU almam gerekiyor. İki seçenek arasında kaldım. Seçeneklerimden birisi High Power 600W +80 Bronze eco diğeri ise Cooler Master MWE 550W +80 hemen hemen aynı fiyat aralığındalar. Sizin düşünceniz nedir? Hangisini almalıyım? Ryzen 5 3600 ve RX 5600XT ile kullanacağım. Teşekkürler.

12V kanalından 550W civarı veriyor sanırım High Power.

Teşekkürler. O halde pek farkı gözükmüyor. Hemen hemen aynı. CM 420 TL etikete sahip HP ise 450. sanırım CM alacağım. Teşekkürler.

Biraz daha bütçe arttırıp bunu alın.

Maalesef o bütçeye çıkamam. Toplanan sisteme 5 6 yıl içinde yükseltme yapacağımı düşünmüyorum. Üniversite sonuna kadar götürmesi yeterli. CM 550W modelini yeterli olur diye düşünüyorum. Yeterli olur değil mi? PSU konusunda pek bilgi sahibi değilim. Yorumunuz için teşekkürler.

Teşekkürler. O halde pek farkı gözükmüyor. Hemen hemen aynı. CM 420 TL etikete sahip HP ise 450. sanırım CM alacağım. Teşekkürler.

Maalesef o bütçeye çıkamam. Toplanan sisteme 5 6 yıl içinde yükseltme yapacağımı düşünmüyorum. Üniversite sonuna kadar götürmesi yeterli. CM 550W modelini yeterli olur diye düşünüyorum. Yeterli olur değil mi? PSU konusunda pek bilgi sahibi değilim. Yorumunuz için teşekkürler.

100 lira daha verin siz benim dediğimi alın.

High Power ile ilgili ayrıntılar burada mevcut:

Tercih edebilirsiniz. Güzel bir üründür.

100 lira daha verin siz benim dediğimi alın.

Maalesef bütçem yetişmiyor.

FSP Hydro 600W 80+ al, ikisinden de daha kaliteli bir seçim olur.

O modeli de eklemek isterdim fakat maksimum bütçem 450 TL. Maalesef.

High Power ile ilgili ayrıntılar burada mevcut:

Tercih edebilirsiniz. Güzel bir üründür.

Teşekkürler. Ufak bir soru sorayım. High Power ile Cooler Master arasında 28 TL gibi bir fark var sizce değer mi? Malum en uygun fiyatla toplamaya çalışıyorum sistemi. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı