Sharkoon REV200 + High Power 600W 80+ Gold vs Cooler Master MB520

Elasmotherium

Kilopat
İyi günler arkadaşlar,
Şu iki kasa arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
1089TL

+
1270TL

Almayı planladığım sistem:
  • MSI RX 5600XT Gaming X
  • ASRock B450M PRO4
  • Ryzen 5 3600
  • XPG 2x8 3200 RAM
  • XPG 256 GB RAM (500 GB HDD var elimde)
Monitör: Samsung 27 İnç CJG54 QHD 2K 144Hz FreeSync Çerçevesiz Kavisli VA Gaming Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani kalite olarak bariz de aslında benim derdim rev200 tarz olarak hoşuma gitmedi. Kalite olarak ona yakın farklı tarzlarda kasalar arıyorum. Biraz daha sade tasarımlı kasalar hoşuma gidiyor. Sharkoon Pure Steel RGB buldum 680TL ye değer mi sizce?
Teknobiyotik önerinizi dikkate alacağım hocam teşekkür ederim
XPG invader da çok hoşmuş. Pure Steel vs İnvader arasında seçim yapsanız hangisini alırdınız hocam?
High Power PSU olarak daha üstün.

Kasa alternatif olarak MAG Forge 100M/100R, XPG Invender modellerine bakabilirsiniz.

Birde B450M Pro4 alınacaksa satıcının Teknobiyotik olduğundan emin olun veya direkt kendi sitesinden alın vade farkını verip zaten daha uyguna gelecektir.

Neden o kadar atarlı girdiniz hocam şimdi :) RGB için seçmiyorum tasarım konusunda beni rahatsız etmeyecek sade bir şeyler arıyorum sadece. Sonradan üzülmemek için de buraya yazıp deneyelimli-bilgili kişilerin tavsiyelerini bekliyorum.

XPG INVADER 2x120mm Fanlı Midi Tower ARGB Kasa Siyah - INVADER-BKCWW | Adeks Store 520TL
High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik 700TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle olabilir.

Alternatifler;
9847555653682.jpg
Link fotoğrafa gömülüdür.

Fan fiyatlarını göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederim. :)
Kasa için mi? Kasa+PSU 1200TL ye kadar bakıyorum.

XPG invader'ı çok beğendim galiba bunu alacağım ama tavsiyelere her zaman açığım.
Ben de beğendim. Kasam güncel olmasa alırdım.

High Power 80+ 600W Gold almayı planlıyorum hocam. Aşağıdaki liknte 384 W hesapladı yaklaşık. 600W beni götürür diye düşünüyorum. Overclok yapmayı planlamıyorum, yükseltme yapmayı planlamıyorum. Sizce750W gereksiz olmaz mı?
XPG INVADER 2x120mm Fanlı Midi Tower ARGB Kasa Siyah - INVADER-BKCWW | Adeks Store 520TL
High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik 700TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle olabilir.

Alternatifler;
Eki Görüntüle 553051
Link fotoğrafa gömülüdür.

Fan fiyatlarını göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederim. :)

Ben de beğendim. Kasam güncel olmasa alırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı