High Power 600W PSU alınır mı?

Arthas Menethil

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Asrock AMD RX6700 Xt Challenger D | Gigabyte B550M D3SH | XPG D10 2x8 GB 3200 MHz | Kioxia Exceria 1TB | Toshiba 1TB 5200 RPM | Deepcool CC560 | COOLER MASTER MPE 750W +80 Bronze | Asus VP249QGR
Ultra kaliteli olmasa da iyi bir marka eski konularda mevcut. Bunu önermişler.

600W bir PSU için o fiyat bana göre fazla. PSU kaliteli ama almazdım wattage değerinden ötürü. Şunu tercih ederdim:

Kişisel bir mevzu. Performance GD daha kaliteli bir ürün ancak eski bir unit biraz. Bağlantı sayıları limitli. Ona göre alın. C750 alıp geçerdim o da kaliteli.

600W bir PSU için o fiyat bana göre fazla. PSU kaliteli ama almazdım wattage değerinden ötürü. Şunu tercih ederdim:

Kişisel bir mevzu. Performance GD daha kaliteli bir ürün ancak eski bir unit biraz. Bağlantı sayıları limitli. Ona göre alın. C750 alıp geçerdim o da kaliteli.
mağazada varmış sanırım gitme şansım yok maalesef bu bütçe de önerdiğiniz başka bir psu var mı? normalde bütçemi daha yüksek tutmak isterdim ama 3200tl civarı ssd+psu alacağım (1TB M2 Kioxia Exceria) ama derseniz ki "PSU önemli SSD den kıs onu yükselt" o zaman daha çok bütçe ayırabilirim ama uygun fiyata 1TB M2 SSD buldum kaçırmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı