High Power 750W PSU nasıldır?

ternaxis

Picopat
Modelde 2 X 4+4 CPU pin girişi olduğu belirtilmiş. Kullanan var mı? Sessiz mi? Malzeme kalitesi nasıl? İlk defa bu markadan bir ürün satın alacağım yardımcı olabilrseniz çok sevinirim 🙃

Model hakkında pek bilgim yok, büyük ihtimal iyidir.
Ancak marka kesinlikle güvenilir.
Sisteminizin gerektirdiği "W" miktarına uygunsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Çok ses yapıyor. Onun haricinde sıkıntı yok. 5 yıldır kullanıyordum.
5 yıldir kullanıyorum derken? Daha kötu sallayamazdınız. Bu model yeni çıktı bir defa. Sizinki eski bir modeldir.

İyi diyeler markaya bakıp alınır diyorlar. High Power kullanan biri olarak söylüyorum, iyi PSU'ları olduğu kadar, giriş seviyesinde alınmaması gereken PSU'ları da var. Daha yeni olduğu için bu PSU hakkında pek bir şey bulamadım ben de. Bulamadım derken ne yerli ne de yabancı. İncelemeden kimseye önermem. Siz de işinizi riske atmayın derim. 600W yeterli gelecekse o fiyata High Power Performance GD600W 80+ GOLD öneririm. Attiğınız PSU'dan çok daha iyi bir model kendisi.

5 yıldir kullanıyorum derken? Daha kötu sallayamazdınız. Bu model yeni çıktı bir defa. Sizinki eski bir modeldir.

İyi diyeler markaya bakıp alınır diyorlar. High Power kullanan biri olarak söylüyorum, iyi PSU'ları olduğu kadar, giriş seviyesinde alınmaması gereken PSU'ları da var. Daha yeni olduğu için bu PSU hakkında pek bir şey bulamadım ben de. Bulamadım derken ne yerli ne de yabancı. İncelemeden kimseye önermem. Siz de işinizi riske atmayın derim. 600W yeterli gelecekse o fiyata High Power Performance GD600W 80+ GOLD öneririm. Attiğınız PSU'dan çok daha iyi bir model kendisi.
Element serilerinde ses seviyesi normalden fazla oluyor. Bu yüzden uygun fiyatlı. Fiyatına göre katlanılmayacak bir ses değil. Hala da taş gibi.

İyi bir PSU. Hangi sistemle kullanacaksınız?

x570 | 3700x | RTX 3080 yada 3070.

Ekran kartı ve güç kaynağı kaldı sadece. Kasa TD500.

Model hakkında pek bilgim yok, büyük ihtimal iyidir.
Ancak marka kesinlikle güvenilir.
Sisteminizin gerektirdiği "W" miktarına uygunsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

3080 için 750w öneriliyor. Sistemi yukarıda belirttim hocam.

Çok ses yapıyor. Onun haricinde sıkıntı yok. 5 yıldır kullanıyordum.

Ses seviyesini biraz daha açabilirmisiniz? Sistemin genel sesinin ötesine geçiyormu?

Maalesef 750w şu an almam gereken bir güç değeri. Anakartımda 8+4 pin cpu güç girişi olduğu için de güç kaynağının bu pin sayısını desteklemesi önceliklerimden.

Geri
Yukarı