High Power PSU Nasıldır?

Gold verimlilikteki o PSU'nun kronik bir sorunu yoksa ufak ihtimal sorun yaşatır. Zamanında birisinin PSU'su yüzünden komple parçaları gitmişti üstelik çokça tercih edilen bilinen bir markaydı. Sonra o marka kişinin tüm zararını gidermiş konu sahibi sırf bunun için konu açmıştı. Yani diyeceğim o ki bu birazda şans işi.

Neden tavsiye etmiyorsun ? zaten elimde mevcut.Bir kötü sorunumu var ? güzel bir sistemim var çöp olmasını istemiyorum.
Satın aldığını görmedim. High Power gayet yeterli bir markadır. Sendeki modeli de iyi. Çöp olmasına gerek yok. Sıkıntısız kullanırsın. Merak etme.

Aerocool da High Power da güvenilir markalardır. Ancak neden FSP, Corsair, Cooler Master veya ThermalTake gibi devler varken onlara baktınız ki?

Aerocool da High Power da güvenilir markalardır. Ancak neden FSP, Corsair, Cooler Master veya ThermalTake gibi devler varken onlara baktınız ki?
Bütçemi belirttim 600 TL olarak. Ama AeroCool tercih etmemin sebebi yarı modüler olması idi. Eğer daha iyi bir öneriniz var ise bekliyorum.
Söz konusu PSU; aerocoolKCAS

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 ay önce High Power 750W Gold full moduler bir PSU aldım hepsiburada'dan 530 TL civarında.
i7 8700 ve 16GB RAM'li bir sistem dizdim. Ocak ayında da RTX 2070 almayı planlıyorum fakat uzun lafın kısası şimdi bu kadar para harcamışken kasaya, güç kaynağı sorun çıkartacak bir marka mı? Çöp olmasını istemiyorum da.

Hazır almışsın hiç tekrar masraf yapmana gerek yok. Elindekide gayet yeterli ve güzel iş görür. Öyle kötü bir güç kaynağı falan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı