High Power 850W 80+ Gold vs Seasonic 750W 80+ Bronze

Nova düşman

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşın attığı Focus Plus modelini öneriyorum. @CJack60 o GE serisi, G serisinden kötü bir model. Muhtemelen MasterWatt/Evga BQ seviyesinde bir PSU. Biliyorum Gold olması cezbediyor ama direkt atlamamak lazım. Arada ben de yaparım o hatayı. Focus Plus bence en mantıklı tercih şu an. High Power zaten Focus Plus modelinin gerisinde.

O Raidmax olmuş bu arada.

Son düzenleme:
Kullandığım sistem:
01.26.2017 toplamıştım
MSI H110m gamıng
Rx470 4gb
İ5-660
Kıngston hyperx 16 gb
Bunları seçtim onlar topladı iş psu geldiğinde tercihim cooler master master lite 600+80 dı ellerinde yoktu xigmatek xcp-a600 almamı şiddetle önerdi en çok satan bu çok kalitelidir dedi dedi dedi 250 kar da edicektim bende aldım kurdular.

Teknobiyotikte tam modüler olan bu psu ları gördüm sertifikalılarda içim bunlardan yana fakat işin piri sizlersiniz tabi :):):)

O Lite modelini almadığınıza sevindim. O sistem için neden o kadar pahalı bir model istediniz ki? En son atılan High Power bile yeterli.

İlerde sistemi yenileyeceğiniz zaman hazır olmasını istiyorsanız orası ayrı. Sertifika olayına fazla takılmayın. Artık her PSU'da var. İşin biraz da pazarlama kısmında etkin rol oynuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı