High Power 850W 80+ Gold vs Seasonic 750W 80+ Bronze

Şahsen high power kullanıyorum. gayet memnunum. f/p olarak gayet yeterli ürünleri mevcut. ancak bütçeniz uygun ise seasonic yada silverstone markalarını tercih edebilirsiniz.

Meraba arkadaşlar umarım görüşmeyeli iyisinizdir, benim bir sorum olucaktı

PowerBoost Royal Serisi VK-G1004S
Kasayı yeni aldım,içinde psu saklayan bir bölme,bölmenin üstünde ise iki adet ekran kartının fanlarının altına denk gelen 12-14 cm fan takama yerleri var.

Bu fanlar havayı ekran kartınının fanlarına mı üflemeli
Fanlardan havayı mı emmeli nasıl konumlandırmalıyım ?

Şimdi den herkese teşekkür ederim.
Arkadaşlar demiş zaten psu koyma yeri alttaysa kasanın fanları yukarı bakicak şekilde olmalıdır.

Benim ekran kartının fanları 55-60 dereceyi görmeden dönmüyor,ben sürekli hava verirsem bu fanların çalışma prensibine zarar verirmiş olur muyum acaba.

Bu arada fanları buraya takıcam :)

Dosya Ekleri

• IMG_1699.JPG
    IMG_1699.JPG
    514 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Benim ekran kartının fanları 55-60 dereceyi görmeden dönmüyor,ben sürekli hava verirsem bu fanların çalışma prensibine zarar verirmiş olur muyum acaba.

Bu arada fanları buraya takıcam :)
Fan takman daha iyi olacaktır fani egzoz fanı yaparsan iyi olur marka yazan yer yani önü bilgisayarın arkasına bakicak kasanın arka tarafi ise kasanın içine böylelikle hava akışını güzel yapmış olursun PSU'nun fanini ise bilgisayarın icine doğru yapman daha sağlıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı