High Power Güç Kaynakları

JfWinks

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, sorum şu:

High Power marka güç kaynakları kaliteli midir? Mesela şu model:

High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply Fiyatı

12V kanalından 56A güç veriyor, yani 675W güç. Fiyatı da uygun (Diğer güç kaynaklarına göre). Açıklamasında da şu sözler yazıyor:

High Power Hakkında

Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi ürünü olan High Power; 2009 yılında 80+ onaylı Gold sertifikasını almaya hak kazanan ilk 1000W, 1200W ve 1350W güç kaynağı modellerini piyasaya sürmüştür. Bunu takiben 80+ Platinium sertifikasını almaya hak kazanan 1000W ve 1200W'lık modellerin lansmanını yapan High Power ayrıca Astro, RockSolid, Direct12, Absolute, Performance ve Element serileri ile 400W'tan 1600W'a kadar kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Eğer bu marka kaliteliyse, neden bu kadar ucuz? Şimdiden teşekkür ederim.

High Power marka olarak çok iyidir. Ben kullanmadım ama forumda epeydir tavsiye ediyorum. Sorun olmaz bence. 52A hiç az değil ve 80+ sertifikası almış.

High Power marka olarak çok iyidir. Ben kullanmadım ama forumda epeydir tavsiye ediyorum. Sorun olmaz bence. 52A hiç az değil ve 80+ sertifikası almış.

Zaten altta yazdım. Kaliteli markalara OEM güç kaynağı üretimi yapmış. Bundan sonra ben de tavsiye edeceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı