SilverStone vs High Power güç kaynağı

Kismebaby

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ŞANLIURFA
Daha fazla  
Arkadaşım ikinci el 300₺ fiyatlı 2 ürün arasından birini alacak ne dediysem vazgeçmiyor. Sistemini hatırlamıyorum ama 2 RX570 ekran kartı vardı galiba bence 600W yeter ama o yüksek W istiyor.

SilverStone 750W tam modüler Gold SST ST75F-GS
High Power 1000W yarı modüler Direct 12BR II

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ikinci el 300₺ fiyatlı 2 ürün arasından birini alacak ne dediysem vazgeçmiyor. Sistemini hatırlamıyorum ama 2 RX570 ekran kartı vardı galiba bence 600W yeter ama o yüksek W istiyor.

SilverStone 750W tam modüler Gold SST ST75F-GS
High Power 1000W yarı modüler Direct 12BR II
İkisinin arasından silverstone. Ama bence güç kaynağını ikinci el almayın. Yinede siz bilirsiniz.

1000W'ın gerekli olduğu sistemler genellikle oyun bilgisayarları olmuyor, büyük ihtimal mining çıkması bir güç kaynağı. Güç kaynağı bilinirlik seviyesinde üst sıralarda ise değiştirmeye gerek yok.

Sharkoon 650W 80+ güç kaynağı bulunmakta, 300₺.

İkisi arasında SilverStone, Gold sertifikası ve modüler yapısı bir artı.

1000W'ın gerekli olduğu sistemler genellikle oyun bilgisayarları olmuyor, büyük ihtimal mining çıkması bir güç kaynağı. Güç kaynağı bilinirlik seviyesinde üst sıralarda ise değiştirmeye gerek yok.

Sharkoon 650W 80+ güç kaynağı bulunmakta, 300₺.

İkisi arasında SilverStone, Gold sertifikası ve modüler yapısı bir artı.
M.2 ile ilgili birşey soracağım size konu mu açayım yada siz özele yazarmısınız.

M.2 ile ilgili birşey soracağım size konu mu açayım yada siz özele yazarmısınız.
Genel kullanıcılar olarak özel mesaj yazamıyoruz. Konu açar ve etiketlerseniz iyi olur veya şu an burada sorabilirsiniz. Banım olduğu için geç yazdım kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı