High Power PSU Alınır mı?

Arkadaşlar biraz okumadan yorum yapıyorsunuz sanırım. Ben Corsair PSU kullanıyorum bir sorununu görmedim sessiz ve iyi bir PSU. Bu yüzden bunu önerdim. Bilmediğim bir PSU için kötü yorum yapmadım ya da al alma demedim. Ben bildiğimi önerdim. High Power PSU'ya sistemimi emanet etmemek benim fikrim. Öncesinde PSU hakkında kötü yorum okuduğumu görmediğimi söyledim.

Merhaba, 650w bana yetmeyecek, daha doğrusu yetse de tam yeter ve ben ihtiyacımdan biraz daha fazlası olsun ki psu son güçte çalışmasın istiyorum,
High powerda modüler kablo var bu da bir artı
ve son olarak da bütçem kısıtlı arada 150 tl fark var, o yüzden CM ı alamam.
Ne gibi farklar olur aralarında, high power ı da çok övüyorlar

Merhaba, 650w bana yetmeyecek, daha doğrusu yetse de tam yeter ve ben ihtiyacımdan biraz daha fazlası olsun ki psu son güçte çalışmasın istiyorum,
HİGH POWER alabilirsiniz. fiyatına göre iyidir ama 700W bile çok fazla olur 650W iyidir.
SilverStone 650W Essential Serisi 80+ Bronze Güç Kaynağı
buna bakmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı