HIIT kardiyor söyledikleri kadar işe yarar mı?

Split çalışmadığım ve bir kas grubuna fazla yüklenmediğim için çok fazla kas dinlendirme sürelerine ihtiyacım olmuyor. Yaptığım antrenmanlar da çok efor sarfettirecek cinsten değil. Bu sebepler yeterlidir sanırım. Bu arada doğru da yanlış da olabilir ama ben spor yapmaya başladığım zaman az ya da çok her gün yapıyorum. Kas ağrılarım olduğu zamanlar o bölgelere fazla odaklanmıyorum tabii.
Kendi kas gelişiminizi baltalıyorsunuz haberiniz yok. 24-48 saat o kasların dinlenmesi lazım. İster bölgesel ister tüm vücut antrenmanı yapın. Yani pazartesi FB yaptıysanız salı günü HIIT yapabilirsiniz. Hem kaslarınız dinlenir hem de yağ yakarsınız.

Kendi kas gelişiminizi baltalıyorsunuz haberiniz yok. 24-48 saat o kasların dinlenmesi lazım. İster bölgesel ister tüm vücut antrenmanı yapın. Yani pazartesi FB yaptıysanız salı günü HIIT yapabilirsiniz. Hem kaslarınız dinlenir hem de yağ yakarsınız.
Bunu bilmiyordum. Teşekkür ederim arkadaşlar. Kendi kendimi öldürüyormuşum haberim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı