Hikaye oyunu oynayamamak

Her oyunu iyi oynayamazsın ama sürekli ölüyorsan arkadaşların da dediği gibi yavaş oynamalısın. Görevi iyice anlayıp ona göre hareket etmelisin. Özellikle gizlilik temalı oyunlarda plan yapmalısın. Açık dünya oyunlarında gideceğin bölgeye göre tehçizat ayarlamalısın.
Zaten oyunları yavaş oynuyorum. Online oyunlarda da öyle. AWP aldım diyelim adamı vurana kadar ölüyorum. CS:GO da en çok kullandığım tuş SHIFT tuşu.

Yapay zekayı küçümseyip rush atıyorsun herhalde. Story oyunlarda zaman takıntısı yoksa yavaş ilerlemek gerekiyor. Özellikle gizlilik üzerine kurulu oyunlarda.
Gizlilik oyunlarında zaten kalp krizi geçiriyorum. Yeniden Crysis 2 oynamayı deneyeceğim aynı şey olacak mı.
Crysis 2'yi bırakacağım. O hastalıklı insanları görünce direkt Alt+ F4 çektim.

Son düzenleme:
Resident Evil' da gel de yavaş oyna bakalım :) Şahsen oynamaya çalıştığımda ordan burdan zombiler fışkırınca, özellikle de Tyrant denen psikopat arkama bakmadan koşuyorum :) Sonuç ne mi? Tavandan bir Licker atlayıp üzerime beni yalayıp yutuyor :D
RE2'yi zaten cogunlukla yavas oynaman lazim. Hizli hizli gidersen onemli techizatlari ve ayrintilari kacirabilirsin. Bir tek kovalanirken hizli oynamalisin dogal olarak :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı