Hikayeli oyun önerisi

Gururs

Centipat
Yeni oyunlar çıkana kadar oynayacak hikayeli güzel oyunlar arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
Oynadığım oyunlara beğeni işareti bırakırım deneyeceklerime cevap yazarım zaten teşekkürler.

Son düzenleme:
Oynadığın oyunları yazar mısın? Onun dışında The Witcher 3 öneririm. GTA 4.eğer PS4 varsa God of War 2018.Mafia 1-2.Crysis serisi Batman Arkham serisi. Far Cry 3.Watch Dogs 2.şimdilik aklımda bunlr var ama sistem gereksinimlerini yazarsan ona göre yazardım.

Half-Life 2 ve Episode 1 ve 2 cidden cok iyi bir oyun/eğer Ark varsa Forest alıp oynayabilirsiniz bayağı eğlenceli sarar/Crysis serisi/Undertale cidden harika bir oyun şiddetle tavsiye ederim.

Undertale hariç hepsini oynadım undertale oyununa bir bakarım.
Oynadığın oyunları yazar mısın? Onun dışında The Witcher 3 öneririm. GTA 4.eğer PS4 varsa God of War 2018.Mafia 1-2.Crysis serisi Batman Arkham serisi. Far Cry 3.Watch Dogs 2.şimdilik aklımda bunlr var ama sistem gereksinimlerini yazarsan ona göre yazardım.

Sistemim her oyunu açar oynadığım hikayeli oyunları yazarsam biraz uzun sürer o yüzden yazmadım ama genel tavsiye edilecek oyunların hepsini bitirdim diyebilirm.

Geri
Yukarı