Hikayeli oyun önerisi

Strasseux

Hectopat
Daha fazla  
Hikayeli oyun arıyorum. Daha önce hiç hikayeli oyun oynamadım, Epic hesabımda Dishonored Definitive Edition ve death of the outsider serisi var sizce oynanır mı? Malum fiyatlar yüzünden oyun alınacak gibi değil :(

Mafia 1 ve 2 Definitive edition,Call of duty modern warfare remastered serisi ben crack indirdim sonra format attım hiçbir sorun yok.

Metro serisi şu an güzel indirimde Epic'te.
Disco Elysium 15TL.
RDR2 250TL.
Star Wars Jedi: Fallen Order 42 TL.

İndirimler çok güzel, daha öncede hikayeli oyun oynamadım diyorsun, ben baya hikayeli oyun oynamış biri olarak aşşağıya favorim olan iki tane muazzam oyun bıraktım, bütçen yetmiyorsa bile zorla, emin ol pişman olmayacakasın. Bu oyunlara direk ben kefilim ikisinide ilk oynadığımda hissettiğim hisleri umarım sende hissedersin.

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-16_231714431.png
    resim_2023-12-16_231714431.png
    98,5 KB · Görüntüleme: 39
İndirimler çok güzel, daha öncede hikayeli oyun oynamadım diyorsun, ben baya hikayeli oyun oynamış biri olarak aşşağıya favorim olan iki tane muazzam oyun bıraktım, bütçen yetmiyorsa bile zorla, emin ol pişman olmayacakasın. Bu oyunlara direk ben kefilim ikisinide ilk oynadığımda hissettiğim hisleri umarım sende hissedersin.
Artı olarak mafia 2 definitive editionda ekle bence.

Metro serisinin 3 oyunu 40TL'ya da sadece ilk 2 oyunda 6TL Epic'te.
Assassin's Creed serisinede bakabilirsin serideki çoğu oyun birbirinin tekrarı gibi ama güzel gene.
RDR2 Epic'te 250TL civarı alabilirsen kesin almalısın bence.
Nays kullanırsan 100TL'ye kadar %20 cashback de veriyor.

Metro serisinin 3 oyunu 40TL'ya da sadece ilk 2 oyunda 6TL Epic'te.
Assassin's Creed serisinede bakabilirsin serideki çoğu oyun birbirinin tekrarı gibi ama güzel gene.
RDR2 Epic'te 250TL civarı alabilirsen kesin almalısın bence.
Nays kullanırsan 100TL'ye kadar %20 cashback de veriyor.
Hocam bu nays'da 550 TL oyun alırsak %20 geri iade veriyor doğru mu?

Bir fikir belirteyim. Eğer Gta 4 ile Mafia 2 arasında kalırsanız bazıları Gta 4'ün daha iyi olduğunu iddia edecek, hiçbirini dinlemeyin. Hikayeyi iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız direkt Mafia 2 oynayın.

Souls oyunlarınada bir bir göz atmanı öneririm. Pek hikayeli oyun klasmanına giriyor mu bilmem ama Sekiro'yu oynamanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı