Hikayeli oyundan etkilenip boşlukta hissetmek

Mertrt_01

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 4 gün gibi kısa bir sürede tanınan bir içerik üreticisinin YouTube'daki "The Last of Us" gameplay serisini bitirdim. Tabii bende PC olmayınca. Remake versiyondu bu arada. Normalde böyle şeyler bana saçma gelirdi, filmden etkilenmek falan. Ama oynanış süresince gerçekten de neredeyse karakterlerle duygusal bağ kurdum gibi bir şey. Özellikle Ellie ve Joel. Yanlış anlamayın aşk falan değil yani zaten hem Ellie hem Joel diyorsam aşk olamaz :). Sanki onların yanında olmak istiyorum gibi hissediyorum. Ve kendi hayatıma geri döndüğümde, yine o sıkıcı hayatımdayım ve hayatım boyunca asla böyle yerler göremeyeceğim, böyle güzel anlar yaşamayacağım.(Takırdayanlardan bahsetmiyorum :).) Gerçekten büyük bir boşluk içindeyim. Kendi hayatımı çok boş görüyorum. Yemek yiyesim, kalkıp yürüyesim bile gelmiyor. Bu yaklaşık 1 haftada geçiyor ama bu 1 hafta o kadar zorlu geçiyor ki. Şu anda Ellie aklıma geldiğinde ağlayacak gibi oluyorum resmen. Özellikle son sahnelerde çok teslimiyet vardı. Final bölümü gerçekten çok duygusal ve dramatikti. Kızı çok tatlı yapmışlar kendimi babası gibi hissediyorum sanki o benim korumam altındaymış gibi hissediyorum. Yani ben film, dizi veya hikayeli oyun tarzı şeyler seyretmeyecek miyim arkadaş! Çok kötü hissediyorum şu 1 hafta böyle geçecek galiba.

Yaklaşık 4 gün gibi kısa bir sürede tanınan bir içerik üreticisinin YouTube'daki "The Last of Us" gameplay serisini bitirdim. Tabii bende PC olmayınca. Remake versiyondu bu arada. Normalde böyle şeyler bana saçma gelirdi, filmden etkilenmek falan. Ama oynanış süresince gerçekten de neredeyse karakterlerle duygusal bağ kurdum gibi bir şey. Özellikle Ellie ve Joel. Yanlış anlamayın aşk falan değil yani zaten hem Ellie hem Joel diyorsam aşk olamaz :). Sanki onların yanında olmak istiyorum gibi hissediyorum. Ve kendi hayatıma geri döndüğümde, yine o sıkıcı hayatımdayım ve hayatım boyunca asla böyle yerler göremeyeceğim, böyle güzel anlar yaşamayacağım.(Takırdayanlardan bahsetmiyorum :).) Gerçekten büyük bir boşluk içindeyim. Kendi hayatımı çok boş görüyorum. Yemek yiyesim, kalkıp yürüyesim bile gelmiyor. Bu yaklaşık 1 haftada geçiyor ama bu 1 hafta o kadar zorlu geçiyor ki. Şu anda Ellie aklıma geldiğinde ağlayacak gibi oluyorum resmen. Özellikle son sahnelerde çok teslimiyet vardı. Final bölümü gerçekten çok duygusal ve dramatikti. Kızı çok tatlı yapmışlar kendimi babası gibi hissediyorum sanki o benim korumam altındaymış gibi hissediyorum. Yani ben film, dizi veya hikayeli oyun tarzı şeyler seyretmeyecek miyim arkadaş! Çok kötü hissediyorum şu 1 hafta böyle geçecek galiba.
Evet last of us gerçekten baya duygu yüklü bir oyun. Hocam bende bunu oynadığım twdg'de lee'nin ölümünde hissetmiştim. Tlou part 2'de benzer duygular hissedeceksiniz hatta ağlayabilirsiniz bile.

Yaklaşık 4 gün gibi kısa bir sürede tanınan bir içerik üreticisinin YouTube'daki "The Last of Us" gameplay serisini bitirdim. Tabii bende PC olmayınca. Remake versiyondu bu arada. Normalde böyle şeyler bana saçma gelirdi, filmden etkilenmek falan. Ama oynanış süresince gerçekten de neredeyse karakterlerle duygusal bağ kurdum gibi bir şey. Özellikle ellie ve joel. Yanlış anlamayın aşk falan değil yani zaten hem ellie hem joel diyorsam aşk olamaz :). Sanki onların yanında olmak istiyorum gibi hissediyorum. Ve kendi hayatıma geri döndüğümde, yine o sıkıcı hayatımdayım ve hayatım boyunca asla böyle yerler göremeyeceğim, böyle güzel anlar yaşamayacağım.(takırdayanlardan bahsetmiyorum :).) Gerçekten büyük bir boşluk içindeyim. Kendi hayatımı çok boş görüyorum. Yemek yiyesim, kalkıp yürüyesim bile gelmiyor. Bu yaklaşık 1 haftada geçiyor ama bu 1 hafta o kadar zorlu geçiyor ki. Şu anda ellie aklıma geldiğinde ağlayacak gibi oluyorum resmen. Özellikle son sahnelerde çok teslimiyet vardı. Final bölümü gerçekten çok duygusal ve dramatikti. Kızı çok tatlı yapmışlar kendimi babası gibi hissediyorum sanki o benim korumam altındaymış gibi hissediyorum. Yani ben film, dizi veya hikayeli oyun tarzı şeyler seyretmeyecek miyim arkadaş! Çok kötü hissediyorum şu 1 hafta böyle geçecek galiba.

Bende öyleyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı