Sürprizbozan Hikayeli oyunlarda etkilendiğiniz yerlerde nasıl hissettiniz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tugra07

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, daha yeni Batman Arkham City bitirdim, sahneyi tekrar tekrar izledim ve oynadım, çok güzel yapmışlar. Hatta birkaç saat falan durdum baktım gene izledim oynadım. Sizin de böyle hikayeli oyunlarda etklilendiğiniz ve tekrar tekrar geri sardığınız bölümleri var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-01 161850.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-01 161850.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 21
  • Ekran görüntüsü 2023-12-01 205358.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-01 205358.png
    591,8 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba, daha yeni Batman Arkham City bitirdim, sahneyi tekrar tekrar izledim ve oynadım, çok güzel yapmışlar. Hatta birkaç saat falan durdum baktım gene izledim oynadım. Sizin de böyle hikayeli oyunlarda etklilendiğiniz ve tekrar tekrar geri sardığınız bölümleri var mı?

RDR2.

Arthur Morgan'ın ölümü bayağı etkiledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son cod mw3'ü oynadım herhalde hikayeli olarak. Captan Price o puroyu yakınca uzuuun bir maceranın sonuna geldiğimi ben de hissetmiştim :)
Ya yaş ilerledikçe olacak ya da zevklerin değişmesiyle; bilemiyorum. O yıllardan sonra da npc'lerle dolu fake dünyalarda kendimi ana karakterin yerine koyamadım. Aldığım hiçbir hikaye tabanlı oyunu bitiremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı