Hikayeli oyunları sevdirecek oyun önerisi

metro 1 indiriyorum şuanda azıcık konusundan bahseder misiniz bide şuanın standartlarına göre oynanır mı
Metro hikayeli bir fps oyunu, hikayeden çok yaratık öldürmeye odaklanırsın muhtemelen. Ben hikaye sever ve online oyunları sevmeyen biri olarak bile sıkılmıştım. İyi oyun (bana pek hitap etmedi), konusu da harika ama işlenişi ve vuruş hissinin eskimesi benim adıma pek hoş değildi. Oynanırlığı kişiden kişiye değişir, bir dene istersen.

Metro hikayeli bir fps oyunu, hikayeden çok yaratık öldürmeye odaklanırsın muhtemelen. Ben hikaye sever ve online oyunları sevmeyen biri olarak bile sıkılmıştım. İyi oyun (bana pek hitap etmedi), konusu da harika ama işlenişi ve vuruş hissinin eskimesi benim adıma pek hoş değildi. Oynanırlığı kişiden kişiye değişir, bir dene istersen.
Tamamdır peki varmı önereceğin bi oyun

Tamamdır peki var mı önereceğin bir oyun.

Mekaniklerin değil de hikayenin ön planda olduğu A Plague Tale, Quantic Dream oyunları veya Life is Strange gayet ideal başlangıç için. Belli bir seviyede mekanikte isterim ama grafikten feragat ederim dersen Witcher 2, alan wake. Hayatta kalma öğeleri isterim dersen herkesin bildiği The Long Dark( çok iyi bir hikaye bekleme ama başlangıç için ideal). Açık dünya isterim uzun sürsün dersen RDR 2, Witcher 3, AC Odyssey ( çok fazla konuşma sahnesi olacağından sıkılabilirsin daha önce Online odaklı biri olduğun için). Bahsettiğin Online oyun Valorant, CS vb. ise Metro serisi, BioShock serisi, CoD'un bazı oyunları gayet ideal olur senin adına hikaye anlamında çok bir şey sunmasalarda. Asla kötü değiller ama vay be ne hikaye demezsin bioshock infinite hariç bana kalırsa. Saydığım oyunlar genel olarak herkesçe bilinen kalitesi tartışılmayacak oyunlar,
durumuna ve isteklerine göre istediğini oynayabilirsin.

Prototype 1 - 2
Metro serisi
Half-Life (İlk oyun yerine Black Mesa oynamanızı öneririm. Half-Life 2:EP1 - 2 ve Alyx)
Life is Strange 1 - 2
Detroit: Become Human
Days Gone
Dying Light (The Following DLC dahil)

Geri
Yukarı