Hikayesi güzel oyun önerisi

Selam arkadaşlar;
Yakın zamanda ekran kartım ve anakartımda sıkıntılar çıktı o yüzden parça değiştirdim. Anakartım garantide, ekran kartı da idareten bir kart.
Konuya gelecek olursak sistemim:
Ryzen 3 1200 AF.
R7 240 4 GB.
8 GB RAM.

Sistemimde rahat oynayabileceğim Online veya offline oyun önerisi istiyorum. Hikayesi güzel, aksiyon tarzı olursa sevinirim <3
(LoL ve CS oynuyorum)

Detroit kaldirirsa Detroit. Life is Strange serisi, Wales Interactive ve diger interaktif oyunlar, TWD serisi, the Wolf Among Us gibi...

Oyun cidden güzel bir oyun aslında ama ben daha çok hızlı oynayışa sahip oyunları seviyorum o çok yavaş gelmişti bana.
Hızlı aksiyon diyince herkesin aklına doom gelir bence ona baktınız mı? Serious Sam'de güzeldir. Hatta grafikleri çok güzel olmasada hala daha 2. oyunu bence en iyisi aralarında tabii eskiden kalma bir sevgi bu siz bakabilirsiniz diğer oyunlarına da.

Hızlı aksiyon deyince herkesin aklına Doom gelir bence ona baktınız mı? Serious Sam'de güzeldir. Hatta grafikleri çok güzel olmasa da hala daha 2. oyunu bence en iyisi aralarında tabii eskiden kalma bir sevgi bu siz bakabilirsiniz diğer oyunlarına da.

Doom oynadım evet hatta Türkçe yama kuramadığım için bir bölümünde tıkanıp kalmıştım xD.

Yeni konular

Geri
Yukarı