Hikayesi Güzel ve Zevkli Oyun Tavsiyesi

Tomb Raider'in ilk hikayeli oyunu Tomb Raider 2013. Sonra 2. oyunu Rise Of The Tomb Raider. Sadece Lara Croft kim, onu bil yeter.
Çok fazla bir bilgisayar başında oturup da oyunu sonuna kadar bitirmem, ya sıkılırım yada işim çıkar sürekli ertelerim, Tomb Raider serisi özellikle Tomb Raider 2013 ve Rise of the Tomb Raider efsane oyunlar, Hikayenin içine daldığımı hatırlıyorum :)

@Taha Demirel ikinci oyunu bana da geçen yıl bir arkadaşım önermişti. Şahsen ben üçüncü oyununu bitirdim ve öncesiyle pek bir bağlantı hissetmedim. Zaten ilk oyunu eski gelebilir. Bilgisayarınız yeterli olsaydı Quantum Break öneririrdim. Sanırsınız oyun değil film. Dalıp gidiyorsunuz içerisinde.

Far Cry 3 önerimdir. Hele siz finalini bir görün derim :D

Assassin's Creed 3 de oynayabilirsin. Merak etme önceki oyunlarla bir alakası yok.

Quantic Dream ve telltale games oyunlarına bakabilirsin. Özellikle Fahrenheit ve Walking Dead gibi efsane oyunlar tam sana göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oynamadıysan kesinlikle Mafia 1-2. Üçüncü oyunu oyunculari pek tatmin etmedi ama 1 ve 2 kesinlikle oynanması gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı