Hikayesi olan oyun önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Hikayesi olan oyunlara bayılıyorum. Özellikle CALL OF DUTY serisi gibi. Üşenmeden her oyununu en az 2 kez bitirmişimdir. Fakat artık bu tip oyunlar bulamıyorum. Oyun tavsiyesi verebilecek olanlar var mı?
Sistemim 8 GB RAM - i5 4210M İşlemci - GT 740M

Steam'de Far Cry 3 indirime girdi. Yaklaşık 11-12 lira arasındaydı sanırım.

Son düzenleme:
Ben de senaryosu ve bir yerlerinde bulunması gereken gizli şeyleri olan oyunları çok seviyorum.

Fable serisini çok severim, özellikle Fable 3 beni oldukça etkilemişti.

Darksiders 1-2 tavsiyemdir. Mahşerin Dört Atlısı'nı konu alıyor. Hack n' Slash tarzı oyunlar seviyorsanız, kılıçla balyozla vs. combolar yapmayı seviyorsanız bu oyun serisine bayılacağınızdan eminim. Oyunun firması iflas etti, üçüncü oyun çıkmayacak diye çok üzülmüştük ama oyunu satın alan firma bu konu üstünde uğraştığını söyledi. Bomba gibi bir üçüncü oyun geleceği ümidiyle tekrar tekrar 1 ve 2'yi oynayıp duruyorum.

Far Cry 1-2-3-4 oyunları birbirinden konu olarak bağımsız oyunlar ama her biri kendi içinde harika senaryolar barındırıyor. Bu oyunu da es geçmemek gerek. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

2. Dünya savaşı senaryolarını seviyorsan Sniper elite 2 ve 3 tavsiye ederim. Oyunun zorluk derecesini en üst seviyeye getir ve youtubeden oyungezer'in videolarını izle bazı sesleri kısıp dahada zorlaştırıp iyice stres yaratan bi oyun serisi.

Roman tadında hikaye istiyorsan Metro 2033 ve Last Light'ı oyna derim, Tomb Raider mutlaka oynamalısın, Max amca oynamalısın.
Crysis falan fasa fiso onlar hikaye mi kusura bakmayın da.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı