Hikayesi sağlam oyun önerisi

Benim bilgisayarın sistem gereksinimleri pek beğenmedi ama :D

Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim :)

GeForce NOW'dan oynuyorum her oyunu, eğer boş yer bulabilirseniz hesap oluşturun, play.geforcenow.com a girin, VPN ile Romanya'ya bağlanın (ZenMate önerimdir.) Ve oynayın.

TWD bak istersen gerilim ve zombileri seviyorsan. Call of Duty modern warfare/black ops serisine bakabilirsin Modern Warfare başlayacaksan 4-2-3 şeklinde bitir 2-3-4 şeklinde gidersen biraz kafa karıştırıyor ( 3'ü Türkçe dublaj yap önerimdir :D ).

Assassin's Creed 1, 2 serisi ve Odyssey.

TWD bak istersen gerilim ve zombileri seviyorsan. Call of Duty modern warfare/black ops serisine bakabilirsin Modern Warfare başlayacaksan 4-2-3 şeklinde bitir 2-3-4 şeklinde gidersen biraz kafa karıştırıyor ( 3'ü Türkçe dublaj yap önerimdir :D ).
TWD grafikleri bana çok itici geliyor reis :) ama state of decay tarzı araba sürmeli falan post apocalypse zombi oyunları önerir misin :)
Assassin's Creed 1, 2 serisi ve Odyssey.
odyssey e sistem yetse keşke :)
Medal Of Honor 2010.
deneyeceğim
GeForce NOW'dan oynuyorum her oyunu, eğer boş yer bulabilirseniz hesap oluşturun, play.geforcenow.com a girin, VPN ile Romanya'ya bağlanın (ZenMate önerimdir.) Ve oynayın.
16 mps internet var. en fazla 12 kullanılıyo

Dishonerd 1, Dead island, Call of Duty MW serisi (1, 2, 3), Fallout 3, Fallout New Vegas, Skyrim legandary Edition, Hitman absolution, Hitman blood money, The Stanley Parable, Total War atilla. Önerebileceğim ve kendiminde bitirdiği en iyi oyunlardan bazıları, hepsi sana olur yüksek ihtimalle, aralarından birkaç tanesi zorlar o kadar.

TWD grafikleri bana çok itici geliyor reis :) ama state of decay tarzı araba sürmeli falan post apocalypse zombi oyunları önerir misin :)

odyssey e sistem yetse keşke :)

deneyeceğim

16 mps internet var. en fazla 12 kullanılıyo
Aynı internete sahibim.Biru fazla kullanmadıkça 720p 30 fps ile akıcı oluyor.Biri fazla kullanırsa azıcık gecikme oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı