Hikayesi sıkmayan oyun önerisi

Atmosfer ve hikaye bakımından Far Cry 5 çok güzel. Hikaye bakımından güzel değil aslında ama sürükleyiciliği var. Zaman geçirmek istiyorsanız o yanı güzel yani. Hani ne kadar sevmeyeni de olsa atmosferi aktarma açısından Far Cry serisi işini farklı yapıyor. RDR2 veya GTA5 gibi oyunları bilmesem direkt aklıma Far Cry 5 gelir öyle yani.. Her oyunu için değil tabii.

Arkadaşların yazdığı neredeyse bütün oyunlar klasikler arasındadır. Skyrim'den, GTA'ya. Tecrübe edin yani.

Metro, Fallout, Death Stranding, God of War, The Last of Us, Assassin's Creed. Korku severseniz Outlast, Resident Evil. Aklıma geldikçe yazarım. Bu arada FPS mi shooter mı seversiniz ona göre öneri yapabilirim.

İlk oyunu oynamadım, PS yoktu onu aldım listeye. Diğer GoW serisinin çoğunu oynadım çok sıradan geliyor artık.

İlki dışında devam etmemiştim, teşekkürler.

Devam etmeni öneririm en sevdiğim oyun serisidir benim.

Days Gone Dying Light 2 RE4 Mafia definitve ve Mafia 2 son olarak Batman Arkham serisi.

Korku oyunlarında Uşak yerine koyuluyoruz. Git oraya, gel buraya! Bulmaca olmayacak demiştim 😃 Resident Evil tüm bunları içeriyor. Dying Light yine aynı hatta. Ama Days Gone listeye aldım. Batman Arkham serisini oynadım. Mafia listeye aldım. Teşekkürler.

Hikayesi sıkmayan, bulmaca sorusu gibi olmayan akıcı oyunlar önerir misiniz? Birçok oyunu oynadım. RDR2 ve CP2077 oyunlar dışı bir oyun arıyorum.
Detroit Become Human
Heavy Rain
Beyond Two Souls
Assassin’s Creed® The Ezio Collection
Final fantasy 15
Mass Effect™ Legendary Edition
Bonus/Journey

Son düzenleme:
Bence Dying Light oynayın hocam. Zombi türünü seviyorsanız hikayeside sarıyor gayet güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı