Hikvision T200N SSD nasıldır?

m3t0

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Geçen günlerde 256 GB depolamaya sahip MacBook aldım. Sonradan SSD almak istiyorum. İçine parallels üzerinden Windows vesaire kuracağım. Hikvision T200N adlı SSD'yi 200 liraya buldum. Normalde taşınabilir SSD'ler çok pahalı ancak bu SSD nedense ucuz. macOS uyumluluğunu bilmiyorum. Eğer macOS uyumluluğu olmazsa sorun olur mu ve SSD'yi önerir misiniz? Bu fiyatlara başka önerdiğiniz SSD varsa atabilirsiniz.

Herkese iyi günler. Geçen günlerde 256 GB depolamaya sahip MacBook aldım. Sonradan SSD almak istiyorum. İçine parallels üzerinden Windows vesaire kuracağım. Hikvision T200n adlı SSD'yi 200 liraya buldum. Normalde taşınabilir SSD'ler çok pahalı ancak bu SSD nedense ucuz. macOS uyumluluğunu bilmiyorum. Eğer macOS uyumluluğu olmazsa sorun olur mu ve SSD'yi önerir misiniz? Bu fiyatlara başka önerdiğiniz SSD varsa atabilirsiniz.

Hocam yanlış anlamayın ama MacBook alabiliyorsanız bir SSD de 500-600 verin bence sağlam bir şeyyler olsun :)

Hocam yanlış anlamayın ama MacBook alabiliyorsanız bir SSD de 500-600 verin bence sağlam bir şeyyler olsun :)

Neden 200 liraya alabilecekken 500-600 liraya mal olsun. SSD'nin çok güçlü olmasına gerek yok. İleride Bootcamp desteği geldiğinde Windows kurmak için ve fotoğraf video yedeklemek için alıyorum. Fazla para vermem kullanım amacımı değiştirmeyeceğine göre fiyatı önemsiz.

Neden 200 liraya alabilecekken 500-600 liraya mal olsun. SSD'nin çok güçlü olmasına gerek yok. İleride Bootcamp desteği geldiğinde Windows kurmak için ve fotoğraf video yedeklemek için alıyorum. Fazla para vermem kullanım amacımı değiştirmeyeceğine göre fiyatı önemsiz.

Hikvision kullanan var çevremde pek şikayetlerini duymadım ki forumda da bir sürü konu açılmıştı, BİM'e geldiği dönemde. Ama almışken daha iyisi alınabilir eğer sürekli kullanılacaksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikvision kullanan var çevremde pek şikayetlerini duymadım ki forumda da bir sürü konu açılmıştı, BİM'e geldiği dönemde. Ama almışken daha iyisi alınabilir eğer sürekli kullanılacaksa.

Hikvision Marka'ya ben güveniyorum. Henüz sorun yaşayan bende görmedim. Siz tamamen fiyatına takıldınız. Ürün ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim.

Hikvision Marka'ya ben güveniyorum. Henüz sorun yaşayan bende görmedim. Siz tamamen fiyatına takıldınız. Ürün ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim.

Fiyatına takılma değil dediğim gibi sadece belirtmek istediğim MacBook almak için yüksek bir bütçe ayırabiliyorsanız "ömürlük" uzun ömürlü sağlam bir disk alın demek istemiştim alınabilir ürün kullanıcıların çoğu memnun.

Fiyatına takılma değil dediğim gibi sadece belirtmek istediğim MacBook almak için yüksek bir bütçe ayırabiliyorsanız "ömürlük" uzun ömürlü sağlam bir disk alın demek istemiştim alınabilir ürün kullanıcıların çoğu memnun.

MacBook almak için yüksek bir bütçe ayırmadım. Aksine uygun fiyatlı olduğu için aldım.

Geri
Yukarı