Hile kullanmadan VAC/overwatch ban yer miyim?

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, kendime yedek hesap açtım ve rankını açtığımda keleş olarak açıldı. Neyse, benim main hesabım Supreme olduğu için keleş ELO'daki rakipler bana çok kolay geliyordu. Haliyle ben de 35-40-50 hatta 56 kille bile ulaştığım olmuştu. Bundan dolayı Overwatch ban yeme olasılığım var mıdır? Adamların nereden çıkacaklarını nerede pusacaklarını bildiğim için prefire çıkıyorum.

CSGO 65 kill.jpg

Smurf hesapta yine aynı killeri almaya devam ediyorum, bir sıkıntı yok. Olağanüstü vuruşlar yapmadığın zaman bir şey olacağını zannetmiyorum ama burası CS:GO her şey olabilir.

VAC yeme ihtimalin yok ancak owertwatch ban yeme ihtimalin var. Olağan üstü vuruşlar yapmadığın sürece owertwatch ban %1 ihtimal.

VAC yemezsiniz ancak Overwatch yiyebilirsiniz, sizi izleyen dedektifin karanına bağlı olarak gerçekleşen bir durum fakat hile ve hile olmayan oyuncu gözle görülür bir şekilde ayırt edilebiliyor o yüzden pek sorun çıkacağını sanmam.

VAC yemezsiniz ancak Overwatch yiyebilirsiniz, sizi izleyen dedektifin karanına bağlı olarak gerçekleşen bir durum fakat hile ve hile olmayan oyuncu gözle görülür bir şekilde ayırt edilebiliyor o yüzden pek sorun çıkacağını sanmam.

Overwatch bir kişinin hile demesiyle karar verilmiyor birisi hile dese de öbürleri temiz dese ban verilmez o yüzden bir dedektif hile dedi mi direkt ban yemezsin.

Hesap 11 Mayıs 2020'den beridir açık ve yaptığım vuruşların üzerinden aylar geçti hala daha ban yemedim gerçi hile kullanan arkadaşlarım var belli ederek kullanıyorlar yemiyorlar da işin aslı hesabın içine yaklaşık 30klık envanter girecek sıkıntı olmasından korkuyorum.

Geri
Yukarı