Toplulukta hile açtım ban VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ban yemedim 3 gün olacak yiyeceğimi de sanmıyorum koruması olsa da güven faktörüm çok yüksek 2 rapor yedim yesesydim yerdim diye düşünüyorum ben hile rapor ettiğimde ertesi gün VAC yemiş oluyordu belki yiyebilirim.

Dostum ne hesapmış bu, nasıl bir merakmış bu anlamadım ya, içinde 10.000 TL'lik envanter falan mı var da bu kadar tedirginsin anlamadım. Hileyi açıyorsan eğer ban yeme riskini göze alacaksın, yapacağını yapmışsın gelip burada ümit dileniyorsun resmen. Banlanırsan vereceksin 77 TL tekrar hile alacak tekrar gireceksin oyuna, sanki farklı bir şey olacakmış gibi yorumlar yazıyorsun inanamıyorum gerçekten. Yok 2 kişi raporlamış yok 3 kişi raporlamış yok güven faktörüm yüksekmiş. Keşke 500 kişi raporlamış olsa da bir an önce banlansan, senin gibilerden temizlense şu oyun da rahatla oyun atsak.

Dostum ne hesapmış bu, nasıl bir merakmış bu anlamadım ya, içinde 10.000 TL'lik envanter falan mı var da bu kadar tedirginsin anlamadım. Hileyi açıyorsan eğer ban yeme riskini göze alacaksın, yapacağını yapmışsın gelip burada ümit dileniyorsun resmen. Banlanırsan vereceksin 77 TL tekrar hile alacak tekrar gireceksin oyuna, sanki farklı bir şey olacakmış gibi yorumlar yazıyorsun inanamıyorum gerçekten. Yok 2 kişi raporlamış yok 3 kişi raporlamış yok güven faktörüm yüksekmiş. Keşke 500 kişi raporlamış olsa da bir an önce banlansan, senin gibilerden temizlense şu oyun da rahatla oyun atsak.

Girme konuşmaya ozm hesap 5 yıllık içinde bronş var skin var bu kadar hile açaçak olsam gider ücretsiz olanda açarım.

Girme konuşmaya ozm hesap 5 yıllık içinde bronş var skin var bu kadar hile açaçak olsam gider ücretsiz olanda açarım.

Gidip ücretsiz olanda açsaydın o zaman? 5 yıllık hesapta hile açmışsın gelip burada ağlıyorsun, sonra da açacak olsam gider ücretsiz olanda açarım diyorsun. Senin gibilere direk IP BAN falan lazım aslında da işte maalesef.

VAC korumalı herhangi bir serverda hile açarsan ban yersin.

emre orda demişşin ya yeni çar alıp açarsın diye ordan alıntı o.
Açmışsınız zaten. Başlıkta da yazdığı üzere.
İşte sinirlenip açtım sorun burda adam başka çardada açarsın diyor yeni çar alıp bende dedimki oyle bişey olsaydı ücretsiz hesap açarım dedim

Ban yemedim 3 gün olacak yiyeceğimi de sanmıyorum koruması olsa da güven faktörüm çok yüksek 2 rapor yedim yesesydim yerdim diye düşünüyorum ben hile rapor ettiğimde ertesi gün VAC yemiş oluyordu belki yiyebilirim.

Olabilir 1 ay sonra bile ban atıyorlar :( reakbetçi girmişsin 6 el onda hile açmadıysan Overwatch ban yemessin yersen sade VAC yersin rekoda açtıysan Overwatch ban da yersin ezglobal kullanıyosan ve sadece toplulukda hile açtıysan yemessin.

Olabilir 1 ay sonra bile ban atıyorlar :( reakbetçi girmişsin 6 el onda hile açmadıysan Overwatch ban yemessin yersen sade VAC yersin rekoda açtıysan Overwatch ban da yersin ezglobal kullanıyosan ve sadece toplulukda hile açtıysan yemessin.
Bunu nereden biliyorsunuz ? Yoksa sizde mi hile kullanıyorsunuz ? Toplulukta hilenin ban yedirip yedirmediğini bildiğinize göre demek ki sizde toplulukta hile açmışsınız. Umarım online oyunlarda hile açan herkes İP ban yer. Onca insanın hakkına girip bir de utanmadan konu açıp mesaj yazıyorsunuz ya, yazıklar olsun. Bu forumu da lütfen kullanmayın.

emre orda demişşin ya yeni çar alıp açarsın diye ordan alıntı o.

İşte sinirlenip açtım sorun burda adam başka çardada açarsın diyor yeni çar alıp bende dedimki oyle bişey olsaydı ücretsiz hesap açarım dedim

Sinirlenince açtım ne demek ya? Demek ki bilgisayarına kuruluydu, sinirlendim de bahanen oldu. Azalarak bitin ve yok olun gerçekten. Mide bulandırıyorsunuz.

Tecrübe konuşmuş :)

Bunu nereden biliyorsunuz? Yoksa sizde mi hile kullanıyorsunuz? Toplulukta hilenin ban yedirip yedirmediğini bildiğinize göre demek ki sizde toplulukta hile açmışsınız. Umarım Online oyunlarda hile açan herkes IP ban yer. Onca insanın hakkına girip bir de utanmadan konu açıp mesaj yazıyorsunuz ya, yazıklar olsun. Bu forumu da lütfen kullanmayın.

Kardeşim çok basit bir şekild eanlatayım şimdi Valve'nin serverlerinde VAC olutyo Valve anti cheat.
Ama topluluk sunucularında server açarken sunucuda VAC koruması olup olmayacağını seçebiliyorsun
VAC'in olmadığı bir sunucuda ban yersen sadece serverden yersin bunu anlamak için illa hile gerektiğini düşünüyosan bir şey demiyorum.
Sinirlenince açtım ne demek ya? Demek ki bilgisayarına kuruluydu, sinirlendim de bahanen oldu. Azalarak Bit'in ve yok olun gerçekten. Mide bulandırıyorsunuz.

Tecrübe konuşmuş :)

Kardeşim topluluk sunucularında VAC koruması olan serverlerde ban yicenizi bilmek hile kullandığınızanlamına gelmez bunu anlayamayacak bir kişilikseniz bir şey demiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı