Çözüldü Hileciyle oynamaktan VAC yasağı alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, bugün rekabetçide hile kullanan oyuncu ile aynı takıma düştüm. Karşı takım oyuncuyu atmazsak VAC ban yiyeceğimizi söyledi. Fakat ben oyuncuyu reportladım ve oylama başlattım ama takım arkadaşlarımın hepsi oylamayı reddetti. Ayrıca diğer ilginç olaysa bizim takımdaki hile VAC ban ile oynuyordu. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Çözüm
Güven puanınız düşer ve maç iptal edilir. Eğer hileci direktifleriyle size duvar arkası adam bilgisi verdiyse overwatch'te ban yeme şansınız var. Böyle bir şey olmadıysa rahat olun.
Güven puanınız düşer ve maç iptal edilir. Eğer hileci direktifleriyle size duvar arkası adam bilgisi verdiyse overwatch'te ban yeme şansınız var. Böyle bir şey olmadıysa rahat olun.

Çözüm
Arkadaşlar merhabalar, bugün rekabetçide hile kullanan oyuncu ile aynı takıma düştüm. Karşı takım oyuncuyu atmazsak VAC ban yiyeceğimizi söyledi. Fakat ben oyuncuyu reportladım ve oylama başlattım ama takım arkadaşlarımın hepsi oylamayı reddetti. Ayrıca diğer ilginç olaysa bizim takımdaki hile VAC ban ile oynuyordu. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Merak etmeyin banlanmazsınız fakat aldığınız Win silinir hileci ban yediğinde.

VAC ban senin dosyalarında yapılan değişiklikler farkedilirse atılır. Ana menüdeki arkadaki videoyu bile değiştirsen VAC ban yiyebilirsin. Ama sırf takımında hile var diye yemezsin dosyalarınla oynanmadığı sürece :) .

Oyunun hatasını sana yükleyemezler merak etme. O hileyi sen istemedin sonuç olarak, oyun otomatik olarak atıyor oyuncuyu.

Geri
Yukarı