Çözüldü Hileciyle oynamaktan VAC yasağı alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, bugün rekabetçide hile kullanan oyuncu ile aynı takıma düştüm. Karşı takım oyuncuyu atmazsak VAC ban yiyeceğimizi söyledi. Fakat ben oyuncuyu reportladım ve oylama başlattım ama takım arkadaşlarımın hepsi oylamayı reddetti. Ayrıca diğer ilginç olaysa bizim takımdaki hile VAC ban ile oynuyordu. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Çözüm
Güven puanınız düşer ve maç iptal edilir. Eğer hileci direktifleriyle size duvar arkası adam bilgisi verdiyse overwatch'te ban yeme şansınız var. Böyle bir şey olmadıysa rahat olun.
Arkadaşlar merhabalar, bugün rekabetçide hile kullanan oyuncu ile aynı takıma düştüm. Karşı takım oyuncuyu atmazsak VAC ban yiyeceğimizi söyledi. Fakat ben oyuncuyu reportladım ve oylama başlattım ama takım arkadaşlarımın hepsi oylamayı reddetti. Ayrıca diğer ilginç olaysa bizim takımdaki hile VAC ban ile oynuyordu. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Ya kanka hileciyle oynamaktan ceza vermez Steam senin elinde olan bir şey değil çünkü ama şunu merak ettim niye benle aynı nicki aldın ve niye profil fotoğrafında aynı Gigabyte GT 1030 OC model var?

Kanka beni görüpte aldıysan bu nicki ayıp etmişin. Bu sitede 2 tane GT 1030 a yer yok (!)
Yok beni görmeden bu nicki almak aklına geldiyse sıkıntı yok, aklın yolu birdir kankam. GT 1030 u herkes sevebilir, güzel kart yani.

Kanka beni görüpte aldıysan bu nicki ayıp etmişin. Bu sitede 2 tane GT 1030 a yer yok (!)
Yok beni görmeden bu nicki almak aklına geldiyse sıkıntı yok, aklın yolu birdir kankam. GT 1030 u herkes sevebilir, güzel kart yani.
Kardeşim sen ne boş yaptın ya şaka maka.

Çözülmüş konuya 30 dk sonra mesaj yazdığına göre arkadaşı falan olmalısın. Hadi iyi geceler, tatlı rüyalar.
Yok arkadaşı değilim de adam beğeni atmış cevap vermemiş, konuyla alakası yok hala diretiyorsun 1030 nickim 1030 nickim diye. Sana da iyi geceler.

Yok arkadaşı değilim de adam beğeni atmış cevap vermemiş, konuyla alakası yok hala diretiyorsun 1030 nickim 1030 nickim diye. Sana da iyi geceler.
Yok orda bir mesaj attı, sonra geri sildi, benim cevapta ortada öyle alakasızca kaldı. Bu durumu çok yaşıyorum ya, keşke cevap yazılan mesajlar silinemese. Neyse tekrardan iyi geceler.

Geri
Yukarı