Hileden çok pişmanım ama bıçak çıkardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NoLie

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba herkesten özür dileyerek başlıyorum nedeni CS:GO oynamadığım için eğlencesine hile açmam. Başkaları gibi arkadaşım, kuzenim, kardeşim açtı demeyeceğim! 3 gün boyunca hile açtım CS:GO'da mevlana vb. değil sadece 1 gün aimbot ile oynadım hile diye raporlayanlar oldu sonra bende 2 gün kullanıp bıraktım sonra arkadaşım bana bir site attı ve o siteye paramı yatırdım ümitlli değildim zaten. VAC ban umurumda da değil sonra ilk kasamı bir açtım 170 dolar bıçak sonra hemen arkadaşımı aradım çıldırdım böyle sonra nasıl çekeceğiz falan senin hesabında VAC ban var mı dedi yok ama hile kullandım 2 gün önce. Acaba ban yer miyim diye sordum başka hesaba çekelim dedi ama başka hesaba çekemedik. Mecbur kendi hesabıma çektim şu an çok pişmanım ve 15 gün takas banım var 15 gün normal oynayarak dayanabilir miyim? Yani 15 gün VAC ban yemesem olur mu? Not: Raporlandım, hileleri PC'den sildim, sadece 1 gün hile gibi oynadım, şu anda hilesiz oynuyorum sizce 15 gün içinde VAC ban yer miyim? Takas banım geçsin inşallah bir daha hile açarsam Allah belamı versin.

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-12_125523370.png
    resim_2023-04-12_125523370.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 3.698
Şahsi tavsiyem pazarda sat çünkü her zaman ban yeme ihtimalin var ancak overwatch şuanda aktif değil diye biliyorum en azından kimsede gözükmüyor, program tespit edilip aynı gün sonu yemediysen büyük ihtimalle yemezsin ancak işini garantiye al. Steam satışında %13 bi kestini olacak ancak ban yersen kalıcı olarak bıçağa dokunamazsın.

VAC ban yediğiniz bir oyunla alakalı eşyaları satamıyorsunuz. Takas banı yerseniz de markette hiçbir şekilde eşya satamıyor ya da takas yapamıyorsunuz.
VAC'ı raporlarınızın incelenip hile olduğunuza karar verilmesiyle alabilirsiniz, takas banını ise zaten yemişsiniz, normalde sadece bir Steam çalışanı tarafından atılabiliyor.

Eğer daha başka herhangi bir yasaklama almazsanız 170 dolardan satabildiğiniz takdirde 3000 liranın tadını çıkarın. Yoksa geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Merhaba herkesten özür dileyerek başlıyorum nedeni CS:GO oynamadığım için eğlencesine hile açmam. Başkaları gibi arkadaşım, kuzenim, kardeşim açtı demeyeceğim! 3 gün boyunca hile açtım CS:GO'da mevlana vb. değil sadece 1 gün aimbot ile oynadım hile diye raporlayanlar oldu sonra bende 2 gün kullanıp bıraktım sonra arkadaşım bana bir site attı ve o siteye paramı yatırdım ümitlli değildim zaten. VAC ban umurumda da değil sonra ilk kasamı bir açtım 170 dolar bıçak sonra hemen arkadaşımı aradım çıldırdım böyle sonra nasıl çekeceğiz falan senin hesabında VAC ban var mı dedi yok ama hile kullandım 2 gün önce. Acaba ban yer miyim diye sordum başka hesaba çekelim dedi ama başka hesaba çekemedik. Mecbur kendi hesabıma çektim şu an çok pişmanım ve 15 gün takas banım var 15 gün normal oynayarak dayanabilir miyim? Yani 15 gün VAC ban yemesem olur mu? Not: Raporlandım, hileleri PC'den sildim, sadece 1 gün hile gibi oynadım, şu anda hilesiz oynuyorum sizce 15 gün içinde VAC ban yer miyim? Takas banım geçsin inşallah bir daha hile açarsam Allah belamı versin.

15 gün oyunu elleme tek çözüm o olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı