Hipernet İnternet ile Uyumu Modemler

vahitceylan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 16 Mbps hızında ultranet internet kulanmaktayım. Geçen hafta taahhütümü yeniledim. Bu ay içerisinde tarife değişikliği yaparak, Hipernet 24 Mbps hızına geçmek istiyorum. Alt yapı uygun sanırım doğru hızı alabilmem için VDSL 2 Modem almam gerekiyor. Aşağıda resimleri eklediğim modemler şuan elimde mevcut olanlar. Sizden ricam bu modemler VDSL 2 destekliyor mu? Elimdeki modemler destekliyorsa boş yere para verip modem almak istemiyorum. Eğer desteklemiyor ise en ucuz ve kablosuz çekimi kuvvetli olan bir modem önerir misiniz ?

20150609_083757 (600 x 337).jpg

20150609_084053 (600 x 337).jpg

20150609_084239 (600 x 337).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz var mı biraz önce bende hipernet'e geçiş yaptım bağlantım kesildi vdsl2 modeme ihtiyacınız var dediler Asus DSL -N17U bulunduğum şehirde yok bugün içinde modem almam gerek.
Tavsiyelerinizi bekliyorum

Recep bey merhabalar. Önermiş olduğunuz modemi uygun bir fiyat ile aldım, Tarifemi de değiştirdim. Hipernet 24 Mbps 75 Gb Adil kullanım paketine geçiş yaptım. Şuan için bir sıkıntı yok yalnız modem ile ilgili birşey sormak istiyorum. Modemim üzerinden kablosuz bağlantı ile internetimi kullanan kişilerin mac adreslerine kısıtlama getirebiliyormuyum? mesela 5 kb hızında kısıtlama getirmek istiyorum, biraz araştırdım bu modemde oladığını öğrendim. Acaba sizin bilginiz var mı bu konuda? @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı