Hisse senedi nasıl alınır?

Ben al-sat yapıyorum yani yatırımlık tuttuğum bir hisse yok, tarama yöntemlerimle golden ve death cross kesişimine göre hangi hisse uygunsa onda al-sat yaparım 3 saat içinde çıkarım.
peki hocam şöyle bir şey diyeyim Kafam da 3 hisse belirledim. Bmw, tesla, nasdag, 15 yıl falan bu hisselerden alsam biriktirsem ileri de az da olsa bir yararı olur mu bu işlere yeni başladım

Peki hocam şöyle bir şey diyeyim kafam da 3 hisse belirledim. BMW, Tesla, nasdag, 15 yıl falan bu hisselerden alsam biriktirsem ileride az da olsa bir yararı olur mu bu işlere yeni başladım.

15yıl boyunca düzenli yatırım yapmak istiyorsan temettü hisselerine yatırman mantıklı olur ve Türk olarak biriktirmen daha mantıklı olur 1-2 adet lotu boşu boşuna komisyona vermezsin. Eregl sasa ve sise olarak öneri yapabilirim.
peki hocam şöyle bir şey diyeyim Kafam da 3 hisse belirledim. Bmw, tesla, nasdag, 15 yıl falan bu hisselerden alsam biriktirsem ileri de az da olsa bir yararı olur mu bu işlere yeni başladım
Temettü hisseleri kardan pay verir, mesela SİSE 354bin TLlik yatırım ile yaklaşık yıllık 50bintl temettü verir, bunlarla da tekrar lot alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı