Hitler haklı mıydı?

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 2B
Yaptıkları kesinlikle doğru değil ama Yahudilerin aşağılık bir ırk oldugu düşüncesi doğru. Dunyada bu kadar asalak boş bir millet zor bulunur. Arapları yunanlari ermenileri seven sever sevmeyen sevmez ama hicbiri bir Yahudi ile kiyaslanamaz.

Sevin sevmeyin ama Dunya'daki ekonomilerin ve paranin buyuk cogunlugunu yoneten bir irk asalak ve bos olamaz. Dunya'da hicbir irka para, mal, mulk, makam gokten zembille inmiyor. Yahudiler parayi, onu nasil kazanmasi ve kullanmasi gerektigini cok iyi biliyor. Muhtemelen en iyi bilenler.

Aşağılık olmakla paranın alakası?

Dunya'da herhangi bir irka yahudilerin elindeki guc, para ve mevkiyi koy muhtemelen onlar da benzerini yapar. Insanoglu boyle bir canli cunku. Yillardir ovulen Japonlarin ikinci dunya savasini kazandiklari durumda Cin ve Orta Asya icin planladiklarini okusan hayrete dusersin en basitinden.

Ve şimdi bana bunlarla ilgili bir çalışma var mı yok mu diyorsunuz. Sizce böyle bir olayın gerçek olması durumunda bu konu hakkında yazılıp çizilmiş makalesi sayısız kanıtların olması çok komik olmaz mıydı? Sizce böyle bir olayın kanıtlanması durumunda Batı'nın çizdiği NAZİ algısının bir önemi olur mu? Kanıt olarak kabul edeceğin her türlü belge bu olayın sorumlularının "İşte gerçek olay bu" diye yazdığı ve kabul ettirdiği şeylerden ibaret. Eğer son cümlemi yanlış buluyorsan bu meseleyi daha da irdelemenin anlamı yok; istediğin şeye inanmakta özgürsün.

Daha komik olanı kanıt olarak ortaya koyulan şeyler aynı bugün mevcut hükümetin kendi tarafının yazdığı uydurma şeylerin gerçek olarak dayatılması.
Sizin mantığınız bilim denen şeye tamamen ters o zaman bugüne kadar bizlere öğretilmiş her şey, insanoğlunun kabul ettiği gerçekler tamamen safsatadan ibaret. Kanıtı olmayan veya sizin deyinimizle gerçek öğrenilmesin diye yok edilmiş kanıtlara uzanan her şeyi kabul edelim? Böyle bir mantık yok, eğer 3 millet olayı sizin dediğiniz gibi kabul edip 2 millet buna karşı çıkıyor olsaydı "tartışılabilir" olabilirdi. Fakat dünyanın her yerinde sabit bir olay örgüsü bu.

Eee o zaman Edirne antlaşması da mı bu gizli örgütler tarafından imzalatıldı? Sanayi devrimini bu gizli örgütler mi çıkardı? 1. Dünya Savaşı Almanya'sını bu örgütler mi teslim ettirdi?

Sizin mantığınız bilim denen şeye tamamen ters o zaman bugüne kadar bizlere öğretilmiş her şey, insanoğlunun kabul ettiği gerçekler tamamen safsatadan ibaret. Kanıtı olmayan veya sizin deyinimizle gerçek öğrenilmesin diye yok edilmiş kanıtlara uzanan her şeyi kabul edelim? Böyle bir mantık yok, eğer 3 millet olayı sizin dediğiniz gibi kabul edip 2 millet buna karşı çıkıyor olsaydı "tartışılabilir" olabilirdi. Fakat dünyanın her yerinde sabit bir olay örgüsü bu.
Bunları bana tepki olarak söylüyorsunuz yoksa dediklerim ile hiçbir alakası yok.

4 yıldır ikinci dünya savaşını araştırırım, öğrenirim. Bilmem kaç kitap okumuşumdur bu savaşı anlatan. Joachim Peiper, Von Rosen vs. vs. Aslında sormak istediğim, yahudiler konusunda haklı mıydı? Çünkü tarihte ne zamana bakarsanız bakın, Osmanlı bile yahudilerden nasibini aldı. Savaşı kazanması veya kaybetmesi değil olay. Yahudilere karşı artan zulümün karşısında dünyada bir anda bütün sermayelerin savaş alanına yatırım yöneltmesi bana tesadüf gibi gelmiyor. Amerika Stalin'e yardımından sonra 4-5 yıl içinde Stalin'le de savaşa giriyor. Yani demek oluyor ki bu adamların tek gayesi savaş süresinde yahudi düşmanlarını yok etmek..

Bunlar sizce tesadüf mü?
Kimse doğduğu ırka ait olduğu için cezalandırılamaz hocam. Haklı değildi.

Bir afrikalıya karşıda bu cümleyi kurabilir misin? Sömürgecilik sisteminin mucidi yahudiler insanların içinden geçiyorken de böyle haklı değildi nâraları atacak mısınız veya atıyor musunuz?

Ben sömürgeciliği savunmuyorum şahsen. Aynı zamanda buna neden olanları da savunmuyorum. Buradaki asıl mesele sırf yahudi olarak doğduğu için bir çocuğun öldürülmemesi.

Ben sömürgeciliği savunmuyorum şahsen. Aynı zamanda buna neden olanları da savunmuyorum. Buradaki asıl mesele sırf yahudi olarak doğduğu için bir çocuğun öldürülmemesi.
İşte bende şuna referans veriyorum. Nasıl ki sırf afrikada doğduğu için yaşam boyu zulüm gören vatandaşları düşünmeyen bir halkı, başka bir halkta zulümle yaşatıyor. Yahudilerin arkası sağlam olduğu için bu zulüm her ne kadar 5 yıl gibi kısa bir süreyle sona ermiş olsa da Sierra Leone'da 1860'tan bu yana uzanan bir zulüm var. HRD, IGI, GIA, AGSL gibi şirketlerin CEO'larının yahudi olması, bütün dünyaya elmas rezervi konusunda hükmetmeleri sizce tesadüf mü?

Ben sadece sizin fikrinizde olan insanlara soruyorum. Konu yahudilerin ölmesi olunca arşa çıkan merhametiniz, bu adamların şuanda, ben bu yazıyı yazarken bile devam ettirdiği zulüm sürecini neden görmüyorsunuz?https://www.mfa.gov.tr/data/Kutuphane/yayinlar/EkonomikSorunlarDergisi/sayi27/makalekimberley.pdf

Yeni konular

Geri
Yukarı