Hitman Absolution Hediyesi Kazananlar Kulübü

Hocam valla moralim bozuldu. Forumda emek veren kişiler bişey kazanamamış. 40-50 Mesajı olanlar bile oyun kazanmış. Neyse senin canın sağolsun. Senin iyi niyetinden şüphem yok.

Recep abi, arkham yani bana mail düzeltmediği için oyunu göndermedim demişsin. Benim mail de sorun yok. Oyun key geldi ve aktif ettim. Teşekkür ederim :)

GyzDNMy.png

Hocam valla moralim bozuldu. Forumda emek veren kişiler bişey kazanamamış. 40-50 Mesajı olanlar bile oyun kazanmış. Neyse senin canın sağolsun. Senin iyi niyetinden şüphem yok.

Eğer yeni kodlar gelirse ya da bir daha yarışma yaparsak foruma ne kadar katkı yapıldığına önem vereceğiz. Haklısınız Temmuz'da kaydolmuş ama ilk defa yarışma için mesaj atan üyeler vardı.

Çok teşekkürler oyunu aldım. Mesaj sayısına onem vermemeliyiz bence çünkü bir senedir hemen her şeyi takip ediyorum Technopat'ta ama tutup da mesaj yazacak bir şeyim olmuyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı