Hitman: Absolution Nasıl Bir Oyun?

Multiplayer kısmı pek başarılı değil ama hikaye modu oldukça başarılı. Hikaye modunu 1 kere bitirmek yetmiyor çok farklo yöntemler var ben 3-4 defa oynadım.

Oyun biraz da zeka işi herkes kanımca bu oyunu oynayacak seviye de değil. Çoklu-oyuncu vasat. Gerçekten hikaye kısmına göre çok kötü. Ben bir ayda anca bitirmiştim. Bazı görevlerde şans gerekiyor. Ha bir de güzel bir ekran kartı ile tadından yenmez.

Ben bitirdim çok güzel bir oyun kendinizi ajan gibi hissediyorsunuz oyunda. Altyazılar da ayrı bir keyif veriyor. Grafikler süper. Hikayesi süper. Oyun da indirimde alın bence.

Ben de bekliyorum tüm oyun kampanyalarını kaçırdım. :D Ne zaman edecek ya da edecek mi? Zorlamayalım ayıp. :)

Aha Hitman!
Tabanca, bıcak, şişe, hap, tornavida, boru anahtarı,...., aha sniper buldum, :) dur oda ne suikast yapacak kimse yok.
Oyun gizli görev falan isteyene çok güzel gider ama benim gibi sniper tüfekle suikast bekleyenler benim gibi hayal kırıklığına uğrayabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı