Çözüldü Hitman Pro bilgisayarı yavaşlattı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Feez

Hectopat
Daha fazla  
Hitman Pro yazılımını görev yöneticisini açarken CPU %90-100 civarlarında gözüküp ardından iniyor. Ben de araştırınca Hitman Pro yazılımının bunu çözebileceğini öğrendim, cihazı tarattım falan ama çözemedi. Dediğim gibi Hitman Pro yazılımı ile tarama yaptıktan ve aslında virüs olmayan şüpheli yazılımları kaldırmaya çalıştı ve ardından bende programa gerek kalmadığı için denetim masasından sildim. Fakat bu sabah bilgisayarı açarken normalde 10 saniyede açılırken şimdi 30 saniyede açılıyor. Bunun gibi şikayetleri internetten gördüm ve çözümü sistemi temiz önyükleme yapmak falan diyorlar.

Deneyin, bilgisayara direkt etki eden her yazılım tehlikelidir. Driver yükleyenler, kayıt defteri temizleyenler, belleği temizleyenler bile. Kullanmayın. Format atın.

Başlangıçta sistemle birlikte açılıyorsa kapatın.
Ben uygulamayı virüs olmayan programları virüs olarak algılayıp silmeye kalkışınca hemen denetim masasından kaldırdım. Programın bilgisayarda bulunmamasına rağmen böyle saçma bir durumla karşı karşıyayım. Daha demin bilgisayarı yeniden başlatıp üstüne bir de kapatıp açtım 10 saniyede açılmaya başladı tekrar neler oluyor anlamıyorum gerçekten.

@Feez Kaspersky indirip tarama yapın, Hitman Pro'ya göre daha kaliteli bir antivirüs ve Hitman Pro'yu kaldırın.

Tarama vs. yaptım herhangi bir şey yok, ayrıca zaten Hitman Pro'yu kaldırmıştım.

Deneyin, bilgisayara direkt etki eden her yazılım tehlikelidir. Driver yükleyenler, kayıt defteri temizleyenler, belleği temizleyenler bile. Kullanmayın. Format atın.

Keşke dediğinizi dikkate alsaydım nasıl olsa PC çalışıyor diye 2-3 gün daha kullandım, sonra yani bugün öğlen saatlerinde bir yeniden başlatma esnasında çöktü :(.
Konu kilitlenebilir teşekkürler.

Bu uygulama bende bir yavaşlatma yapmadı ama bilgisayarı her açışımda tarama yapma seçeneğinin tikini kaldırmayı unuttum kurarken şimdi her PC'yi başlattığımda başta siyah ekran 3 sn bir tarama yapıyor ama bunu kapatmak istiyorum bir türlü kapatamadım uygulama ayarlarından

Yeni konular

Geri
Yukarı