Hitman serisi bağlantılı mı?

Hyrooa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Xbox Game Pass'ten Hitman 1'i indirecektim. Fakat sonradan fark ettim, Hitman 3'ü indirmişim. Cihazda da çok yer yok, oyunu silip geri yüklemek istemiyorum. Direk Hitman 3'ü oynasam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üç sezonluk dizi havasında ilerliyor. Doğrudan bağlantılı yani. Hatta Steam'de direkt satın alanlar için, Hitman 2'de bir önceki sezonunun içeriğini sunan DLC vardı. İki oyuna birden tek oyun içerisinde erişiliyordu ve daha ucuza geliyordu. Benzer şeyi Hitman 3'te de yapmışlar.

Üç sezonluk dizi havasında ilerliyor. Doğrudan bağlantılı yani. Hatta Steam'de direkt satın alanlar için, Hitman 2'de bir önceki sezonunun içeriğini sunan DLC vardı. İki oyuna birden tek oyun içerisinde erişiliyordu ve daha ucuza geliyordu. Benzer şeyi Hitman 3'te de yapmışlar.

Evet, ben Hitman 3'ten Hitman 1'in bölümlerini oynayabiliyordum. Demek bu yüzdenmiş.

Evet, ben Hitman 3'ten Hitman 1'in bölümlerini oynayabiliyordum. Demek bu yüzdenmiş.
Ha, hocam ben HİTMAN Trigoly indirmiştim fakat oyun olarak sadece Hitman 3 gözüküyor fakat oyun dosyalarında Hitman 1 ve 2 var yani ben oyunun hikayesini oynarken 1 ve 2'yide oynayabilirim.

asdawe.PNG

Geri
Yukarı