Hive OS üzerinden Binance kazım yapılmıyor

Tristan05

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Hive OS üzerinden Binance kazim yapmak istemiştim. Tüm ayarlar tamam cüzdan kodum vs. lolMiner üzerinden kazim başlıyor ancak siteden baktığımda etkin gözükmüyor, 1 saate yakın bekledim. Windows üzerinden yapınca 15 dk içinde etkin gözüküyor. Hive OS üzerinden yaptığım kazim 1 gün oldu yine de yansımadı. Yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar ediyorum cüzdan kodu havuz şablonlarında sorun yok 50 kere kontrol ettim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fligh sheet'te sorun yoksa orada görememeniz için bir sebep yok. Yüksek ihtimalle sorun ordadır. Başka bir şey olamaz çünkü. Bu arada 2miners binance'a göre çok daha mantıklı şu anda. Hem günlük ödeme alabiliyorsunuz hem getirisi yüksek.

Fligh Sheet'te sorun yoksa orada görememeniz için bir sebep yok. Yüksek ihtimalle sorun oradadır. Başka bir şey olamaz çünkü. Bu arada 2miners Binance'a göre çok daha mantıklı şu anda. Hem günlük ödeme alabiliyorsunuz hem getirisi yüksek.

Nano olarak ödeme alamadım bugün gelmedi ondan canım sıkıldı bende eski göz ağrım olan poole döndüm sorunu hallettim tekrar sıfırdan kurdum düzeldi.

Geri
Yukarı