Hive OS kazım grafiği düzensizliği

rojhatkavak

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, sabah Hive OS'a girdiğimde günlük kazım grafiğinde çok fazla kopmalar olmuş. Rigler kapanmamış, bunun sebebi nedir? Bunu daha önce yaşayan biri nasıl çözdü bu durumu acaba? Fotoğraf şurada;

IMG_20211026_114659.jpg

Bu bende de oluyor havuzla ilgili sanırım. Ama OC ayarlarını da kontrol et derim ondan da olabiliyor. Ben HiveOn havuzu kullanıyorum onda bu tarz şeyler nadir oluyor veya 2miners deneyebilirisin.

Bu bende de oluyor havuzla ilgili sanırım. Ama OC ayarlarını da kontrol et derim ondan da olabiliyor. Ben HiveOn havuzu kullanıyorum onda bu tarz şeyler nadir oluyor veya 2miners deneyebilirisin.
Diğer riglerimde de tıpa tıp aynı yerlerde gitmeler oluyor. Acaba internet kesintisi ile ilgili olabilir mi diye düşündüm. Çünkü rigleri kurduğumdan beri internet berbat durumda. Lakin dediğiniz havuz değişikliğini de deneyeyim

Diğer riglerimde de tıpa tıp aynı yerlerde gitmeler oluyor. Acaba internet kesintisi ile ilgili olabilir mi diye düşündüm. Çünkü rigleri kurduğumdan beri internet berbat durumda. Lakin dediğiniz havuz değişikliğini de deneyeyim
İnternette sıkıntı olabilir tabi onu da bakmak lazım. anlık gitse bile gözüküyor orda.
Sanırım hiveos kaynaklı bir sorun bende de bu kadar olmuyordu şimdi baktım :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,7 KB · Görüntüleme: 58

Geri
Yukarı