Hive OS ve Windows 7 birlikte kullanılır mı?

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Mining için DDR2 bir anakartım var. USB bellek ile Hive OS Boot ediyorum. Seagate SSD üzerine Windows 7 kurup Boot menüden SSD ile USB sürücü arasında geçiş yapılabilir mi? Ayrıca Windows'a geçiş yaptığımda kazmayı devam ettirmeyi düşünüyorum Core 2 Duo ve 512 MB RAM ile sıkıntı yaşatır mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining için DDR2 bir anakartım var. USB bellek ile Hive OS Boot ediyorum. Seagate SSD üzerine Windows 7 kurup Boot menüden SSD ile USB sürücü arasında geçiş yapılabilir mi? Ayrıca Windows'a geçiş yaptığımda kazmayı devam ettirmeyi düşünüyorum Core 2 Duo ve 512 MB RAM ile sıkıntı yaşatır mı? Teşekkürler.
Bu sistem ile kazım yapmanızı önermem. Yapsanız bile çok yavaş olacaktır. Parçalar eskiyse bozulabilirler. Ama yapacaksanız evet geçiş yapabilirsiniz. Fakat bildiğim kadarıyla aynı anda 2 işletim sistemini kullanamazsınız.

Bu sistem ile kazım yapmanızı önermem. Yapsanız bile çok yavaş olacaktır. Parçalar eskiyse bozulabilirler. Ama yapacaksanız evet geçiş yapabilirsiniz. Fakat bildiğim kadarıyla aynı anda 2 işletim sistemini kullanamazsınız.
Troll konu gibi geldi.

:D?
Geçiş yapamazsınız ama Hive OS'un içinde Firefox var.
Yanlış anladınız. 3 adet RX 580 ve 1 adet 1660 Super kartım ile bu anakart üzerinde kazım yapıyorum yani mining sistemim bu şekilde. RIG'i başka şehire taşıyacağım ve hem mining yaparken hem de akşamları film izleyebileceğim bi sistem düzenlemeye çalışıyorum. RIG şu an HiveOS ile çalışıyor zaten. Ben yanına SSD ile Windows 7 boot edip akşamları hem kazım yaparken hem film izlemeyi düşünüyorum.

Yanlış anladınız. 3 adet RX 580 ve 1 adet 1660 Super kartım ile bu anakart üzerinde kazım yapıyorum yani mining sistemim bu şekilde. RIG'i başka şehre taşıyacağım ve hem mining yaparken hem de akşamları film izleyebileceğim bir sistem düzenlemeye çalışıyorum. RIG şu an Hive OS ile çalışıyor zaten. Ben yanına SSD ile Windows 7 Boot edip akşamları hem kazım yaparken hem film izlemeyi düşünüyorum.

Hee güçlü ise sıkıntı olmaz o zmn ama virüslere karşı beni yakalayın der gibi olacaksınız emin misin 7 kurmak istediğine

Geri
Yukarı