Hive OS'da bakiye bakiye sıfır olarak gözüküyor

Halpaziti

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bugüne kadar Windows üzerinden mining yapıyordum. Binance pool havuzuna kazım yapıyordum. GTX 1660 Super GPU ile 33 mh/s hashrate olmasına rağmen Binance de işçi bazı saatlerde pasif durumda görünüyor ve günlük ortalamamı 25 mh/s Hasrate'e kadar düşürüyordu. Bu nedenle Hive OS'a geçtim ve havuz şablonuna Ethermine ayarladım.

Ethermine sitesinde herhangi bir üyelik kayıt vb. işlem yapmadım. Sadece Hive OS profilimden havuz şablonu seçerken Ethermine seçtim ve Binance ETH cüzdanımı ayarladım. Şu an 12 saattir Hive OS üzerinden Phoenix ile Ethermine havuzunda kazım yapıyorum. Bakiyem sıfır görünüyor hale. Bu bir problem midir? Ethermine havuzunu seçtiğim için Ethermine'da üyelik vb. bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    55,6 KB · Görüntüleme: 117
Merhaba, bugüne kadar Windows üzerinden mining yapıyordum. Binance pool havuzuna kazım yapıyordum. GTX 1660 Super GPU ile 33 mh/s hashrate olmasına rağmen Binance de işçi bazı saatlerde pasif durumda görünüyor ve günlük ortalamamı 25 mh/s Hasrate'e kadar düşürüyordu. Bu nedenle Hive OS'a geçtim ve havuz şablonuna Ethermine ayarladım.

Ethermine sitesinde herhangi bir üyelik kayıt vb. işlem yapmadım. Sadece Hive OS profilimden havuz şablonu seçerken Ethermine seçtim ve Binance ETH cüzdanımı ayarladım. Şu an 12 saattir Hive OS üzerinden Phoenix ile Ethermine havuzunda kazım yapıyorum. Bakiyem sıfır görünüyor hale. Bu bir problem midir? Ethermine havuzunu seçtiğim için Ethermine'da üyelik vb. bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Ethermine sayfasından kontrol edeceksiniz.
Ethermine sayfasının arama bölümüne cüzdan kodunu yazmanız gerekiyor.
Oradaki bakiye Hive OS havuzundan kazım yapanlar için bir sayaç.

Son düzenleme:
Ethermine sayfasından kontrol edeceksiniz. Oradaki bakiye Hive OS havuzundan kazım yapanlar için bir sayaç.
Ethermine sayfasının arama bölümüne cüzdan kodunu yazmanız gerekiyor.

Teşekkür ederim. Dediğinizi yaptım bu günkü kur ile günlük 25₺ civarı kazancım görünüyor. Peki bu kazanç Binance ETH cüzdanıma ne zaman transfer ediliyor? Siteyi inceledim anladığım kadarıyla MetaMask cüzdan kullanırsak 0.005 ETH olunca diğer cüzdanlarda ise 1 ETH olunca aktarılıyor şeklinde anladım. Yanlış mı biliyorum?

ETH Mainnet seçerseniz, ödenmesini istediğiniz değeri ve GWEİ ücretini girmeniz gerekiyor.
Örneğin: 0.05 ETH ve 70GWEİ olunca hesabınıza yatırılacak.

Geri
Yukarı