Hız testinde 305 Ping normal mi?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.5 aydır çok lag sorunu ve hız sorunu yaşamaktayım. Hız testinde ise 305 Ping çıktı. Bu normal mi? Müşteri hizmetleri de ilgilenmiyor bu forumda da yardım eden yok. Peki bu değerler normal mi?

bandicam 2017-08-22 19-46-46-736.jpg

Speedtest.net ile deneyin. Wi-Fi ile bağlanıyorsanız kablo ile test edin.

Kablolu bağlantı ile test edin bakalım. Sonuç değişmez ise arkaplan da sürekli çalışan uygulamaları gözden geçirin. Müşteri hizmetlerinin anladığı dilden konuşmak da bir başka tercih. Siz güzel bir dil de konuşunca anlamıyorlar.

Wi-Fi ile bağlanıyorum fakat Wi-Fi adaptörüm çok eski bundan kaynaklı olabilir mi? Yeni PC aldığımdan beri bu sorunlar baş gösterdi diyebiliriz. Ayrıca kablo ile bağlanma şansım yok çünkü kablo yetişmiyor. Dediğim gibi Süperonline'nin MH'si berbat bilenler bilir ilgilenen yok. Adaptörü değiştirsem sorun düzelir mi?
@Alex de Souza
@KaraKartalw
@squater
@Asım Demir

Ayrıca her oyunda 2 aydır da ani Ping sorunu yaşıyorum bunu da belirteyim. Mesela kardeşim Video izlediği an oyunlar oynanamaz hala geliyor. Dediğim gibi nedir bunun kaynağı ya sinir oldum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı