Hız ve memnuniyet olarak en iyi internet sağlayıcısı hangisi?

OverRar00

Picopat
Türk Telekom'dan sürekli kopan hız düşen berbat bir paketim vardı bina yeni olmasına rağmen altyapı bile berbattı. İptal edip tatile çıktım şimdi bizim oraya yeniden çalışma yapıldığını ve daha iyi olduğunu falan söylüyorlar. Ben yine de başka bir servis sağlayıcısı istiyorum. Var mı acaba memnun edecek en az 100 Mbps verecek bir servis sağlayıcısı?

Türk Telekom'dan sürekli kopan hız düşen berbat bir paketim vardı bina yeni olmasına rağmen altyapı bile berbattı. İptal edip tatile çıktım şimdi bizim oraya yeniden çalışma yapıldığını ve daha iyi olduğunu falan söylüyorlar. Ben yine de başka bir servis sağlayıcısı istiyorum. Var mı acaba memnun edecek en az 100 Mbps verecek bir servis sağlayıcısı?

TurkNet 😎

Bir sürü şikayet görünce arada kararsız kaldım bir. Neye geçsem bilemiyorum. Bir de önceden paket fiyatları vardı şimdi 150 TL'den başlayan fiyatlarla yazmışlar.

Alt yapımın veridiği hızı veriyorlardı benim geçtiğim zamanda ben 16/1 Türk Telekom'dan
100/7,8 TurkNet kullanıyorum
Bence TurkNet hepsinden iyidir.

Bölgene göre değişiyor.

Benim tercihim SO oldu, fiber altyapı gelirse TurkTelekom'a geçerim.
Teknik desteğe önem verdiğim için TurkNet gibi firmaları es geçiyorum, yoğun şikayetleri de pastanın kirazı oldu.

Bölgene göre değişiyor.

Benim tercihim so oldu, fiber altyapı gelirse Türk Telekom'a geçerim.
Teknik desteğe önem verdiğim için TurkNet gibi firmaları es geçiyorum, yoğun şikayetleri de pastanın kirazı oldu.

Sizin söylemeniz ile soneti tanımış oldum fakat altyapı sorgulayacak yeri bulamıyorum.
Fiyatları çok uygun eğer hız konusunda TurkNet ile aynı hızları verirse geçerim ben.

Sizin söylemeniz ile soneti tanımış oldum fakat altyapı sorgulayacak yeri bulamıyorum.
Fiyatları çok uygun eğer hız konusunda TurkNet ile aynı hızları verirse geçerim ben.
ISS tercihi sana kalmış.
Port olmadığı için sorgu yapılamıyor olabilir, ben de evde internet abonesiyim ancak farklı sitelerden altyapı sorgusu yapamıyorum.

Geri
Yukarı