Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek

Hiit kardiyo yap. Günde 20 30 dakika verip ayda (yemene içmene vb. şeylere dikkat ederek) 5 kilo bile verebilirsin ama sana bağlı. Youtube da tonla video var.

Kütahya tavşanlı'da KYK yurdunda kalıyorum. Sabah kahvaltıda bir kısıt var. Burada ekmekler pahalı. Çavdar ekmeği alamam yani uzak. Ama onun yerine sabah kahvaltıda çeyrek ekmek yenebilir. Akşam yemeği zaten ekmeksiz olacak. Yani gezme gibi pek bir imkan yok. Günde 3 litre su tüketmeye çalışırım.

Dediğiniz gibi olabilir. Sadece kahvaltıda çeyrek ekmek kullanın. Onun dışında sakın ekmek kullanmayın. Günde 3 litre su içemezsenizde en az 2 litre içmeye çalışın. KYK yurdunda kaldığınızı söylemiştinizde o detayı unuttum ben. :D orada gerçekten yapabilecekleriniz kısıtlı oluyor. O yüzden en iyi yöntem her yemekten önce olacak şekilde günde 2-3 litre su olacaktır.

Dediğiniz gibi olabilir. Sadece kahvaltıda çeyrek ekmek kullanın. Onun dışında sakın ekmek kullanmayın. Günde 3 litre su içemezsenizde en az 2 litre içmeye çalışın. KYK yurdunda kaldığınızı söylemiştinizde o detayı unuttum ben. :D orada gerçekten yapabilecekleriniz kısıtlı oluyor. O yüzden en iyi yöntem her yemekten önce olacak şekilde günde 2-3 litre su olacaktır.
Yani öyle yaparım.
Ayrıca her yemekten önce 2-3 litre su mu içilir :D.

Geri
Yukarı