Hızlı İnternet Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Duvardaki internet girişinde internetin yavaş olduğunu söylemişti TTNET ekibi. Salona bağlattık hızlı diye fakat yan odalarda da çekim kalitesi düştüğü için direkt olarak PC'min yanında bulunan duvardaki sokete kendim hızlı internet kablosu döşemek istiyorum. Bu mümkün mü? Bu duvardaki soketi nasıl hızlı internete çevirebilirim? Sadece elektrikçimi yapabilir bunu?

Büyük ihtimal o duvardan gelen kablo farklı bir porta bağlı. Yani elektrikcinin yapamayacağı bir sorun. Onun yerine 50-60 TL'ye access point almanızı tavsiye ederim.

Şimdi yavaş ve hızlı kavramı kişiden kişiye değişir. En azından bir hız testi paylaşın bilgisayardan yapılmış olsun. Tarifenizi de söyleyin ona göre karşılaştıralım.

Şimdi yavaş ve hızlı kavramı kişiden kişiye değişir. En azından bir hız testi paylaşın bilgisayardan yapılmış olsun. Tarifenizi de söyleyin ona göre karşılaştıralım.
35 MB tarifem var. 500 KB indirme hızım mevcut şuan Nvidia Sürücüsü indiriyorum Geforce Experience üzerinden saniyede 500 KB ile iniyor. Normalde 4 Mbit'e kadar çıkıyordu hızım.
Büyük ihtimal o duvardan gelen kablo farklı bir porta bağlı. Yani elektrikcinin yapamayacağı bir sorun. Onun yerine 50-60 TL'ye access point almanızı tavsiye ederim.
Access Point işe yara mı? Link atabilir misiniz?

Bu ürün baya iyi. Ayrıca ekleyim hocam, access point interneti hızlandırmaz evdeki wifiyi daha güçlü şekilde dağıtır. Yan odalarda çekmiyor dediğiniz içim önerdim. Yanlış bilgi vermiş olmayım sonra. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı