Hızlı kilo verdiren diyet önerisi

Jokzilla21

Picopat
Daha fazla  
Dostlarım lafı uzatmak istemiyorum. Boyum 170, kilom 90, 3 kilo verdim. Hedefim 10 kilo vermek. Her gün en az 10000 adım atıyorum, spor da yapıyorum. Bana bir diyet listesi önerebilir misiniz? Peynir, zeytin yiyemiyorum.

Sabah kahvaltısında 2 adet haşlanmış yumurta, domates, salatalık yiyebilirsin. Ara öğün olarak elma, muz yiyebilirsin akşam yemeğinde ton balıklı salata vs. ben bu tarz beslenme şekli ile 2 haftada 12kg verdim ekmek yağlı şeyler asla yemezsen verebilirsin 10.000 adım atıyorum demişsin bir de ben hiç yürümüyordum sadece evde oturarak vermiştim.

Sabah kahvaltısında 2 adet haşlanmış yumurta, domates, salatalık yiyebilirsin. Ara öğün olarak elma, muz yiyebilirsin akşam yemeğinde ton balıklı salata vs. ben bu tarz beslenme şekli ile 2 haftada 12kg verdim ekmek yağlı şeyler asla yemezsen verebilirsin 10.000 adım atıyorum demişsin bir de ben hiç yürümüyordum sadece evde oturarak vermiştim.
Sana güveniyorum kadim dostum🙂

Sana güveniyorum kadim dostum🙂

Bir de yemekten 15 dakika önce 1-2 bardak su iç.

Dostlarım lafı uzatmak istemiyorum. Boyum 170, kilom 90, 3 kilo verdim. Hedefim 10 kilo vermek. Her gün en az 10000 adım atıyorum, spor da yapıyorum. Bana bir diyet listesi önerebilir misiniz? Peynir, zeytin yiyemiyorum.

Ne kadar diyet yaparsan yap kilo veremezsin çünkü diyet saddece kilo vermene basitlestirir ama var olan fazlalık kalori yani yağını eritememez o yüzden kilo verebilmen için çok spor yapman gerekiyor ki yediğinden fazla kalori yakıp zayıflayabilirsin :)

Hocam ne kadar işinize yarar bilmem ama eğer doymuyorsanız psikolojik olarak 3-5 kaşık bir şey yediğinizde kendinizi sanki 10 tabak yemek yemişte patlayacakmış moduna sokun. İçinizden şiştim patlıycam vs deyin böyle devam edin😀. Bu arada ben bu şekilde midemi küçültmüştüm. Sofradan en son kalkan ben yarım tabak yemekle doyup kalkıyordum.

Geri
Yukarı