Hızlı ve sınırsız internet nereden bulunur?

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Oturduğum apartmanda altyapı olmadığı için kotalı internet kullanıyorum. İndirmek istediğim oyunlar var ama indiremiyorum nereden bulabilirim sınırsız ve hızlı interneti?

Altyapı mı yok yoksa port mu müsait değil? İkisi farklı durumlar. Bir arkadaşım port olmadığı için internet alamıyordu, Millenicom'a durumu anlattı ve 1 ayda internetini bağladılar.

Altyapı olmaması daha sıkıntılı bir durum ama çok ücra bir yerde ikamet etmiyorsan da altyapı olmaması zor açıkçası.

Hocam bildiğim kadarıyla alt yapısız evlere en iyi Superbox gidiyor.
Superbox var zaten ama güncel AAA oyunlarının 100 GB olduğunu düşünürsek yetmiyor.
Altyapı mı yok yoksa port mu müsait değil? İkisi farklı durumlar. Bir arkadaşım port olmadığı için internet alamıyordu, Millenicom'a durumu anlattı ve 1 ayda internetini bağladılar.
Açıkçası bilmiyorum aradığımda da bu konuda bilgi vermediler pek.
Yakınında hastane, kafe, üniversite var ise bunlardan yararlanabilirsin.
Hastanede yüksek hızla indirebileceğimi sanmıyorum, kafe belki bir ihtimal ama sabahtan akşama kadar nasıl oturabilirim ki?
Yakınımda üniversite var ama orada okumadığım için internete erişmem zor olur gibi. Hem çok fazla kişi bağlandığı için hız baya azalır diye düşünüyorum.

Aslında bu konuyu açarken pek çözüm olmadığını bilerek açmıştım ama hani belki bir ihtimal bir yolunu vardır belki dedim.

Fiber altyapı olmadığı sürece Türk Telekom'la yüz göz olmaya mecbursun. En yakın Türk Telekom ofisine gidip bilgi alman gerekiyor. Bana da altyapı olmadığı söylediler 2 yıla gelir dediler 1 aya geldi.

Fiber altyapı olmadığı sürece Türk Telekom'la yüz göz olmaya mecbursun. En yakın Türk Telekom ofisine gidip bilgi alman gerekiyor. Bana da altyapı olmadığı söylediler 2 yıla gelir dediler 1 aya geldi.
Hocam 1-2 ay önce ön başvuru yaptırmıştım, birkaç gün önce altyapı getireceklerini söylediler ve paket fiyatını söylediler. Diyeceksiniz ee niye istemedin o zaman çünkü halihazırda Superbox kullanıyorum taahütümün bitmesine 1 yıl var şanssızlık oldu.

Altyapı talebiniz için Türk Telekom'a dilekçe yazıp verin daha kolay bir yolu yok.

Amaç sadece günü kurtarmak ise; download yapmak için bir internet kafeye gidip durumu anlatmayı düşündünüz mü? Birçoğunda yüksek hızlı internet oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı